logo firmowe ścienne na potrzeby sekretariatu spółki (1) Firma bardzo rzetelna, z którą wszystkie szczegóły można dopiąć jednego... Magda Reklama - kaseton w Gdańsku (2) Bardzo dziękuję za profesjonalne wykonanie zamówionej reklamy. Pracownik... Bartłomiej P Polecam!!! (1) Jestem zadowolona z usług firmy Pretende. Uważam, że jest to solidna firma,... Justyna
neon reklamowy (1) Reklama z neonem zaprojektowana perfekt,kontakt,realizacja i super polecam firme Marek Karlikowski Szanowni Państwo (1) Polecam. Szybki czas realizacji, profesjonalny kontakt z klientem oraz... Roman Gorąco polecam!! (1) Oferta przygotowana bardzo sprawnie i na wysokim poziomie. Dobry kontakt z... Karolina Polecam (1) Zdecydowanie polecam ...Kilka tyg. temu zamówiłam reklamę na spory budynek... Evela86 Profesjonaliści (1) Zdecydowanie polecam tą firmę oznakowali mi siedzibę mojej firmy , wszystko... Adrian Zdecydowanie polecam! (2) Wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy, zawsze profesjonalnie podchodzą... Mieczysław Polecam współpracę (1) Bardzo polecam współpracę z firmą Pretende! Szef jest uczciwy, a do zleceń... Andrzej POLECAM (1) Polecam firmę Pretende realizacje naprawdę na poziomie materiały wysokiej... Sławek Jestem stałą klientką, zdecydowanie polecam!!! (1) 100% profesjonalizmu i zaangażowania. Szef jest osobą bardzo kreatywną,... Anna