Marzena - ocena (1) 100% zadowolenia i profesjonalnego podejścia Marzena Natan - ocena (1) Drukujemy w Printzero od ponad roku i 101 % zadowolenia! terminowość i... Natan Maria - opinia (1) Drukarnia bardzo pomocna! Uratowali mnie z ciężkiej sytuacji i jako jedyni... Maria
Monika - opinia (1) obsługa na najwyższym poziomie. superancko i szybko!!!! Monika Dawid - opinia (1) Po tym jak mój grafik zawiódł, zadzwoniłem z zapytaniem czy jest możliwość... Dawid Anna - opinia (1) Nie polecam! Zapłaciłam we wrześniu za wydrukowanie ulotek, wizytówek itp.... Anna Kamil kuterem - opinia (1) Genialna współpraca, sympatyczna ekipa, piękne wykonanie a w dodatku z... Kamil kuterem Inga - opinia (1) Od wielu lat korzystamy z usług drukarni i polecamy ich usługi. Pomagają w... Inga Albert - opinia (1) Profesjonalne podejście, nawet do "małego", indywidualnego klienta.... Albert Dorota - opinia (1) Korzystam od wielu lat i zawsze bardzo sprawna obsługa. Zamówienia można... Dorota Maja - opinia (1) Firma z "głową" pełną pomysłów. Miła obsługa i profesjonalne podejście do... Maja Jacek - opinia (1) Nie ma lepszej drukarni na terenie Gdyni! Ekspresowe terminy, wysoka jakość i... Jacek Adam - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości druku u Państwa w drukarni. Zleciłam Wam... Adam Mirosław Leńczuk - opinia (1) Miła obsługa, zawsze gotowa do pomocy, profesjonaliści w swojej dziedzinie! Mirosław Leńczuk Oskar - opinia (1) Bardzo mile zaskoczona dynamicznym tempem realizacji zlecenia oraz niezwykle... Oskar Artur Siwiec - opinia (1) Wydrukowałem swój pierwszy album, duże wymagania ale sprostali. Perfekcyjne... Artur Siwiec Marek Wiktorowski - opinia (1) W 100% polecam!!! Zamówiłem w tej firmie wizytówki i jestem MEGA zadowolony.... Marek Wiktorowski Diana Olszewska - opinia (1) Usługa została zrealizowana perfekcyjnie, zgodnie z ustaleniami i nawet... Diana Olszewska Kamil - opinia (1) Ekspresowa realizacja, wszystko zgodnie z zamówieniem, na pewno będę korzystać! Kamil Artur Kowaleski - opinia (1) Firma otwarta na potrzeby klienta, elastyczna, profesjonalna. Wydruk świetnej... Artur Kowaleski