Pro Sport PHU

Sklepy i serwisy rowerowe

Wejherowo, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 86 A

Karolina - opinia (1) Bogato wyposażony sklep z miłą obsługą i doskonałym zapleczem serwisowym :-) Karolina Karolina - opinia (1) Bardzo dobrze wyposażony sklep z miłą obsługą i doskonałym zapleczem... Karolina Polecam :) (1) Rower kupowałem na początku sierpnia i pierwsze, na co zwróciłem uwagę to... Artur
Kompletna nie znajomość budowy roweru. (1) Przyjechałem prawie nowym rowerem (na gwarancji) do serwisu rowerowego,... maras2011 sklep do d*py (1) Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak nie niekompetentnymi osobami, które... xxx Stały klient (1) Do klienta podchodzą i interesują się. Na słowne ustalenia dotyczące cen w... S. Nie polecam (1) Właśnie wróciłem z tego sklepu. Wybór jest dość spory ale obsługa to po... Paweł Obsługa sklepu do niczego zajęci buszewaniem w internecie (1) Chciałam zakupić u nich dla siebie rower , lecz gdyż poprosiłam o podejście... Grażyna bez zastrzeżeń (1) mega wielki wybór, można dostać oczopląsu :D duży wybór w akcesoriach i... Ania panowie z serwisu pro sport (1) kolejna3 moja wizyta i stwierdzam, ze panom pracujacym w serwisie pogarsza... Edyta GODNY POLECENIA SALON ROWEWROWY (1) Salon godny polecenia wszystkim poszukującym rowerów,takiej ilosci... JOLA Ogromny wybór (1) Witam, często kupowałem w tym sklepie. To na pewno największy salon rowerowy... Maks :) (1) bardzo fajny serwis usługę wykonali na poczekaniu i uczciwie skasowali a i... Leszek K Serwis do D ! (1) Szkoda ze nie ma alternatywy w wejherowie , sklep i obsluga sklepu może być... niezadowolony z serwisu