Prof. dr hab. med. Waldemar Narożny

Laryngolodzy

Gdańsk, al. gen. Charlesa de Gaulle 3 m. 2

Polecam (1) Bardzo dobry lekarz, kompetentny, delikatny i miły. Aneta jasnowidz (1) Pan prof jest jak jasnowidz! przez lata chorowalam na zapalenia zatok i... Joanna Bol gardla (1) Polecam Pana Profesora Naroznego.Przez pol roku bolalo mnie gardlo,bralam... Kinga
a.bujnar - opinia (1) Byliśmy z synem u Doktora.Syn wchodząc do gabinetu czuł się niepewnie.Doktor... a.bujnar polecam pana profesora (1) Pan Profesor jest bardzo dobrym specjalistą. Pomógł nie tylko mi, ale także... emilia Świetny Specjalista (1) Świetny Specjalista z dużym doświadczeniem, rzeczowy , rzetelny i przede... Michał Świetny specjalista (1) Serdecznie polecam Profesora, zwłaszcza, że doświadczyłam wizyt u różnych... Maryla POLECAM !!! (1) Świetny specjalista, doskonały lekarz, fachowiec, profesjonalista. Bardzo... Magda Bardzo dobry specjalista (2) Całość oceny psuje jedynie poczekalnia - latem jak w saunie, brak... pacjent Bardzo dobry laryngolog (1) Przez kilka lat leczyłam się u innych lekarzy, ale dopiero ten laryngolog... Paulina kompetentny specjalista (1) Pan Profesor jest kompetentny i doświadczony, doskonale i bezstresowo... Michał Bardzo dobry specjalista (1) Polecam Pana Profesora jako bardzo dobrego specjalistę i człowieka. Leczyłam... Ag profesjonalista (2) Polecam prof. Narożnego. Profesjonalista w każdym calu.Trafne diagnozy,... gabrysia Takich lekarzy juz nie ma.... (1) Super profesjonalista dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Warto mu... Ala inżynier emeryt - opinia (1) sympatyczny otwarty na człowieka inżynier emeryt Profesjonalista (1) Pan dr Narożny to lekarz z wieloletnim doświadczeniem medycznym. Naprawdę... Anna