Profesjonalnosc w kazdym calu

Wysmienicie kreowane bukiety,
Na kazda okazje cos pieknego, orginalnego
ale pasujacego do zamowienia.
Terminy dotrzymywane do dnia i godziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Profesjonalnosc w kazdym calu

Bukiety dopracowane,ale zero inwencji twórczej. Wszystko wg kilku szablonów :(,zawsze dostaniesz taki sam bukiet. Kwiaciarnia jak Mc Donalds.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Profesjonalnosc w kazdym calu

@klaro,mijasz się z prawdą.Strona internetowa kwiaciarni zawiera propozycje.Inwencją twórcząz awsze możesz się wykazać,przecież znasz obdarowywaną osobę,więc możesz wprowadzić poprawki jakie sobie zażyczysz.
Ja tak robiłem dwukrotnie.,w propozycji były róże czerwone zmieniłem na herbaciane i zwiększyłem ich ilość.Za drugim razem zmieniłem kwiaty w kompozycji.Treść napisów i kolor szarfy to też były moje pomysły.Zawsze realizowano moje fanaberie.
Powiem więcej.Za drugim razem był problem z płatnością.Zaufano mi i zlecenie zrealizowano,mimo,że nie było jeszcze potwierdzenia w płaty na ich konto."Był pan naszym klientem i wiemy,że pieniądze do nas dotrą" .To jest zaufanie do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Profesjonalnosc w kazdym calu

to niezwykłe twórcze... zmieniłeś w szablonie kolor i ilość róż... WOOOW ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Profesjonalnosc w kazdym calu

Dokładnie-dostaniesz taki sam bukiet jak na szablonie. Chyba panie je robia już z zamkniętymi oczami, rutynowo ...ale to może taka metoda kwiaciarni,zeby zawsze było tak samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0