Danuta - ocena (1) Najwyższe słowa uznania za fachowość, profesjonalizm i uprzejmość . Danuta Danusia - ocena (1) Najwyższe słowa uznania, za fachowość, uważność i uprzejmość. Danusia Grażyna - ocena (1) Pani Doktor Dorota Raczyńska jest lekarzem z ogromną empatią, wiedzą i... Grażyna
Ola - opinia (1) Od lat choruje na oczy i dopiero w profesorskim centrum okulistyki znaleziono... Ola Maria - opinia (1) Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Maria Anetta - opinia (1) Super! Jestem bardzo zadowolona z usługi :) Anetta Piotr - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam! Byłem na usunięciu gradówek z powiek. Nic nie... Piotr Maria - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona.Pełen profesjonalizm no i przemiła atmosfera. Gorąco... Maria polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta. Pełną... Annna Polecam zdecydowanie, cała rodzina zadowolona (1) Bardzo polecam, obsługa na piątkę, pacjent traktowany jak człowiek ;) Bardzo... Halinka świetni okuliści (1) zdecydowanie polecam , jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni klient Paulina - opinia (1) Gabinet okulistyczny bardzo dobrze wyposażony. Lekarz przyjmujący bardzo... Paulina polecam (1) Profesjonalna obsługa.lekarze z powołania.Byłam w centrum z dziećmi i świetne... Ania Fachowa pomoc i bardzo miła atmosfera (1) Jestem zadowolona z wizyty. Badanie było kompleksowe i rzetelne. Katarzyna z Gdyni Maria z Gdańska - opinia (2) Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta i szybkiego... Maria z Gdańska