Wiosna - ocena (1) Byłam na kursie z wystawiania certyfikatów energetycznych. Zajęcia prowadzone... Wiosna Zadowolony - ocena (1) Właśnie skończyłem kurs charakterystyki energetycznej budynku. Jak dla mnie... Zadowolony Anna - ocena (1) Chciałabym tą drogą podziękować za profesjonalne zorganizowanie i... Anna
Tomasz - ocena (1) Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalne zorganizowanie i... Tomasz Alex - ocena (1) Kurs bardzo fachowo prowadzony. Daje dużo wiedzy. Prowadzi praktyk. Bardzo... Alex Marek - ocena (1) Bardzo polecam ten kurs. Dużo daje. Marek Aleksabder - ocena (1) Byłem na kursie świadectw energetycznych, prowadzący był bardzo doświadczony... Aleksabder Uczestnik - ocena (2) Dzień dobry. Chciałem nauczyć się sporządzania świadectw charakterystyki... Uczestnik Jan - opinia (1) Bardzo dobry kurs. Polecam. Jan Uczestnik - opinia (1) Bardzo pomocny kurs, dzięki niemu nauczyłem się jak robić te świadectwa.... Uczestnik Uczestniczka kursu 2023 - opinia (1) Uczestniczyłam w kursie online z wystawiania świadectw charakterystyki... Uczestniczka kursu 2023 Magdalena - opinia (1) Byłam na kursie z charakterystyki energetycznej. Dużo przydatnych informacji,... Magdalena uczestnik kursu świadectwa energetyczne - opinia (1) Popieram poprzedni wpis, kurs był OK. Ten kurs jest dla początkujących, jak... uczestnik kursu świadectwa energ uczestnik kursu świadectwa energetyczne - opinia (1) Też byłem uczestnikiem tego kursu i uważam że wykładowca bardzo dobrze... uczestnik kursu świadectwa energ Uczestniczka kursu - opinia (1) Dzień dobry, Uczestniczyłam w kursie z tworzenia certyfikatów... Uczestniczka kursu kursant - opinia (1) Ja też uczestniczyłem w tym szkoleniu i było prowadzone bardzo fachowo. Dużo... kursant Uczestnik Szkolenia - opinia (1) Witam Niestety dałem się naciągnąć na to ich pseudo zdalne szkolenie.... Uczestnik Szkolenia Studia podyplomowe Wycena Nieruchomości (2) Jestem absolwentką podyplomowych studiów z wyceny nieruchomości. Mogę z... Patrycja Certyfikaty energetyczne (1) Mimo dosyć trudnej (dla mnie) tematyki, zajęcia bardzo ciekawie prowadzone.... Dorota studia bhp (1) Namiary na profil dostałam od koleżanki i jestem teraz w trakcie studiów bhp.... Ewa