Masaż na saunie, jestem pod wrażeniem. (1) Z masaży korzystam od wielu lat, ale pierwszy raz mogłem spróbować masażu... Karol masaż (1) Polecam Wszystkim zapracowanym Paniom ( i Panom też ), rewelacyjna przemiła i... agnieszka Profesjonalny masaż zaskakująco skuteczna elektropunktura. (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Agaty. Masaże oraz uzupełniająco... Renata
Zauroczony (1) Osobom, które szukają sprawdzonego salonu masażu mogę tylko powiedzieć, że... Patryk Masaz (1) Przemiła atmosfera, pani Agata jest niesłychanie pozytywną osobą i wie jak... Tomek Świetne masaże sportowe (1) Z usług Pani Agaty korzystam od kilku tygodni. Przygotowuję się do zawodów... Maciej Saganowski Polecam masaże relaksacyjne z elementami orientalnymi (1) Każda moja wizyta to duża dawka pozytywnej energii. Miła aparycja i uśmiech... Paweł - nauczyciel akademicki Polecam! :) (1) Profesjonalizm, rzetelność oraz relaks - te słowa kojarzą mi się z zabiegami... Olimpia :) (1) Gorąco polecam profesjonalny masaż wykonywany przez uśmiechniętą Panią... Marek Perfettamente! (1) Masaż w Salonie u Pani Agaty to masaż w pełnym jego znaczeniu. Nie chce się... Jarek polecam (1) U Pani Agaty próbowałam kilku zabiegów - zarówno masaż na naciągniety w... Aga Polecam :-) (1) Profesjonalna obsługa, szeroka oferta, przytulny salonik, domowy klimat, a do... Michał Agata Orłowska (1) Skorzystałem w firmie p. Agaty Orłowskiej z serii zabiegów z... Andrzej Niestoruk Polecam (1) Staram się korzystać z masażu w miarę regularnie od kilku lat, jednak u... Kamila Osobiście polecam. (1) Wśród całej masy specjalistów, których poznałem Pani Agata wyróżnia się... Andrzej