Gorąco polecam! (1) Zawsze bardzo sympatycznie a przede wszystkim profesjonalnie. Polecam... Magda wyjatkowe doswiadczenie (1) goraco polecam! bardzo uprzejma i profesjonalna obsluga, mile wnetrze. sam... Emila bosko (2) super masaż i wspaniały relax w saunie japońskiej Elwira i Marta
NIkt mi tak nie pomógł, dziękuję (1) Fantastyczne miejsce, sauna japońska, masaż i akupunktura w jednym miejscu.... Wojciech Rewelacja (1) Najlepszy masaż na którym byłem w życiu. Cały seans na kamiennym ciepłym... Michał Polecam ! (1) Trafilam w to miejsce dosc przypadkiem z bolem kregoslupa. Wystarczyl jeden... Monikaaaa Profesjonalnie i skutecznie (1) Niesamowite doznanie masażu na ciepłym, kamiennym łóżku. Pani Agata to... D. Gorąco polecam! (1) Był to najlepszy masaż na jakim byłam. Na pewno tam wrócę. Cudowny relaks dla... A. wspaniały relaks i wlasciwosi lecznicze sauny Ganbanyoku (1) Gorąco polecam skorzystanie z masażu wykonanym przez p. Agatę. Kamienne łóżko... grazyna Wyśmienicie (1) Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania. Miła atmosfera i profesjonalna... Aleksandra Polecam masaż klasyczny (1) Gorąco polecam skorzystanie z masażu wykonanym przez p. Agatę. Kamienne łóżko... Marta wspaniały relaks (1) Masaż relaksujący w połączeniu z sauną japońską to idealne rozwiązanie dla... Milena Zadowolony (1) Mam problemy z bólami korzonkowymi. Czasem mniejsze, czasami bardzo poważne.... Adam :) (1) najlepszy masaż na jakim byłam! na pewno wrócę. K Totalnie profesjonalne i indywidualne podejście (1) Dzisiaj miałem okazję skorzystać z masażu relaksacyjnego na gorącej płycie... Jacek GORĄCO POLECAM (1) Zanim udałam się do Pani Agaty Orłowskiej poczytałam opinie na Jej temat. Są... Grażyna Gorąco Polecam (2) Jestem bardzo wdzięczny Pani Agacie, za ogrom pracy, jaki włożyła by ból... Tomek Gorąco Polecam (1) Jestem bardzo wdzięczny Pani Agacie, za ogrom pracy, jaki włożyła by ból... Tomek RE-WE-LA-CJA (1) Fantastyczna obsługa, masaż wykonany tak, że Klienci są zadowoleni i na pewno... Arek Rewelacja! (1) Pani Agata-profesjonalistka oraz cudowna kobietka! Szczerze polecam, sauna... Agnieszka