Projektant wnętrz

Dzień dobry,
Czy ktoś z Was korzystał z usług projektanta wnętrz? Jeśli tak to mógłbym poznać ceny? Póki co byłem w kontakcie z jedną firmą i dostałem wycenę na 16 tys za projekt urządzenia salonu z kuchnią, łazienki i 4 sypialni.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Projektant wnętrz

Trzeba mieć skrajnie wypaczoną psychikę by dać minusa komuś kto pyta... Banino
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Projektant wnętrz

Trzeba naprawdę być wyjątkowo naiwnym aby płacić 16 tysięcy pseudoartystom którzy wskażą w którym miejscu stołek postawić.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Projekt wnętrza to to jest wizualizacja wszystkich pomieszczeń i płaszczyzn poziomych, oraz pionowych łącznie z listą zakupów. Przynajmniej wiadomo co do czego pasuje i czy na pewno chcemy mieć to co sobie wymyśliliśmy. Ile razy się zdarzyło że płytki na ekspozycji sklepowej były takie piękne ,ale juz na naszej podłodze niekoniecznie? Kolor ściany nie pasuje do paneli etc
Nie napisałem tego posta aby dostawać "łapkę w dół" od naszych banińskich frustratów, któym wiecznie się cos nie podoba,tylko w celu otrzymania rzeczowego info na temat projektantów, z usług których może ktoś z Was korzystał. Uważam ze 16k
za projekt 160m2 blizniaka to mocna przesada i szukam kogoś w bardziej przsytępnej cenie.
Ludziom nie wnoszącym nic do tematu dziekuję. Idzcie na forum fejsbukowe i tam się wyżywajcie na kolejnych postach o błąkającym się psie, brzydkim trabancie pod kwiaciarnią lub dziwnym psie któy szczeka.
Miłej niedzieli.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Już widzę ustalanie twoich preferencji, z takim oświeconym mądrusiem to brandzlowanie na dwa miesiące czyli 16k to bardzo przystępna cena, powinno byc minimum 25k.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Idz na fb i wypisuj mądrości pod postami o zaginionych psach i nieuprzejmych ekspedientkach z działu mięsnego Max&Xawier. To Twój poziom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Faktycznie wiedza tajemna: dobrać kolor ściany do paneli. Przestań bo mi zajady pękają.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Meble, glazura, podłogi -wszystko sam ogarnąłeś i masz na pewno stylowo i niepowtarzalnie urządzone - jak miliony innych ludzi zaopatrujących się w leroy merlin czy castoramie. Wow
Gratuluję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

do Projekt, proszę na tym forum nie pytać bo zaraz banda zawistników albo Pana zwyzywa albo zaminusują. Szkoda nerwów. Skoro Pana stać to super. Polecam forum banino ale na Facebooku tam przynajmniej wiadomo kto pisze i ludzie sobie pomgaja w rozwiązywaniu wielu spraw. Natomiast tu każdy anonimowo pisze . Zgorzknialu ludzie !
Pozdr
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

@mieszkanka Banina
Dziękuję za miłe słowo, widzę że w Baninie jednak są normalni ludzie.
Próbuję rozgryźć "fenomen" tego forum. Ludzie czerpią przyjemność z obrzucania się błotemi narzekania na wszystko co nie po ich myśli się dzieje w tej naszej pieknej wsi.
Nie wiem czy to zawiść, czy po prostu niewiedza wzięła tu górę, no bo jak można zaplacic komuś za informację gdzie postawić jakiś mebel? Można a nawet trzeba. Długo szukałem domu w Baninie i okolicach i przejrzałem setki ogłoszeń. Klasyk mawia, że o gustach się nie dyskutuje, ale to co zobaczyłem w niektórych domach to ludzkie pojęcie przychodzi. Wyglądają tak, jakby właściciele z zamkniętymi oczami wchodzili do sklepów z wyposażeniem wnętrz i na oślep wskazywali palcem co chcą, a ktoś to za nich pakaował, wiózł do domu i tym im wykańczał wnętrza. Totalny misz masz. Oczywiście zaraz się jakiś lokalny "mądrala" znajdzie i napisze ze wymyślam i że na pewno sam sobie wszystko dobiorę. Owszem mógłbym sam, zresztą dom w którym obecnie mieszkam urzadzaliśmy sami, ale z perspektywy czasu inaczej byśmy pewne rzeczy zrobili. Projektanci potrafią dobrać wszystko, łącznie z dodatkami, o których istnieniu człowiek może nawet nie widzieć, bo jest zajęty kupowaniem całego wyposażenia i nie ma czasu na szukanie drobiazgów.
Nie oznacza to, że chcę na to przeznaczyć ponad 1,5 meisięczną pensję bo to jakiś absurd.
To tyle w temacie, dziękuję za dobre rady i miłego wieczoru Wam życzę drodzy i życzliwi mieszkańcy Banina.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Najechałeś na ludzi kupujących w marketach a sam nie masz pieniędzy na projekt "WOW Gratuluję".Do tego chcesz by ci ktoś zaprojektował wnętrze modnie czyli de facto tak jak u innych "WOW Gratuluję . nie ogarniasz nawet bzdur które piszesz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka widzę. Nie chcę mieć jak u innych i nie chcę materiałów z marketu, Nie mam pieniędzy na projekt? Widzę że lubisz zaglądać komuś do kieszeni bo w Twojej nic ciekawego się nie dzieje ? Mam na projekt, ale uważam ze 16 tyś to przesada, ale widzę że trudno to zrozumieć. Zaoszczędzoną kwotę wolę wydać na jeszze milsze spędzenie czasu na Phuket w lutym.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Projektant wnętrz

Ja robiłem projekt salonu, kuchni, łazienki i wiatrołapu- płaciłem 50/m2. Babeczka była z osowy, zaoszczędziła mi dużo nerwów i czasu bo w kwestiach gustu z żoną nieco się różnimy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Projektant wnętrz

Poproszę o namiar. Dziękuj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cały wątek to słaba reklama zaraz pokarze się post pseudo projektanta ze wykona to taniej albo ze ktoś coś poleca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Katarzyna Boguszewska z Chwaszczyna - 606 148 055 - przez te kilka lat zrobiła mi praktycznie cały dom
ale przy tym metrażu, wizualizacjach, spisie wyposażenia pewnie z 10k będziesz musiał wydać, może i trochę więcej
no i jeszcze kwestia gustu projektanta, to też nie zawsze zgrywa się z oczekiwaniami
powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziękuję za namiar :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja polecam panią Marlenę (Marlena Lalak Studio Projektownia Wnetrz). Robi naprawdę świetną robotę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Dizaro-Studio Projektowania Wnętrz. Tworzą piękne i funkcjonalne wnętrza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedyne co się "pokarze" to Twoja nieudolna sztuka dedukcji Sherlocku forumowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

panicz z wielkiego bliźniaka, jesteś tak żałosny ty projekciku forumowy bez honoru i własnego zdania i gustu więc po prostu skończ i wstydu sobie oszczędź spier na fb tam sami normalni więc nie wiem po co drążysz dalej reklamę dla konkubiny?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Żal mi takich buraków jak Ty. Nawet językiem ojczystym się posługiwać nie potrafisz i masz urojenia o jakiejś reklamie. Pewnie żresz ze swoim konkubentem parówki z biedry i Ci mózg owrzodziło od tej chemii, jełopo z kurnika.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

projekcik polonista, eh zajady mi pękną!
"językiem ojczystym się posługiwać nie..." językiem ojczystym posługiwać się nie-itd, itp, pajacu...
a "meisięczna pensja" to już szczyt polskiej nowomowy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zajady mu pękną, bo to jedyne co mu zostało do pęknięcia. Pupka już dawno pękła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2


Hej, Projekt oby projekta Ci dobre wyszły, bo kulturą osobistą to już nie nadrobisz. Ogólnie współczuję, 16 tys. to półtora pensji, ale mi żal Cię biedaku, bo bidny jesteś na duchu i tak w ogóle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziękuję za troskę, ale nie narzekam na bogactwo wewnętrzne.
Co do kultury osobistej to zaadaptowałem ją do niskiego poziomu forum. Do Malkontentów mówi się ich własnym językiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zawsze możesz wykupić projekt np. na salon + łazienkę + jedną sypialnię a resztę samemu. Jeśli będziesz robić kuchnię na wymiar, to solidna firma zrobi Ci projekt kuchni i wizualizację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

~anonim 37.47.233 Obserwuje Twoje wpisy od jakiegos czasu i nawet mi Ciebie nie żal dla mnie jestes zawistnym i wstrętnym człowiekiem., który jedno co potrafi to obrażac innych forumowiczów. W realu gdybys miał mus w twarz wypowiedziec takie słowa to pewnie bys sie w rastopy sfajdał. Żenada i słabe te Twoje wpisy, zwyczajnie wstyd ,że ktos taki tu mieszka.! Więcej Ci nic nie napiszę bo szkoda klawiatury na takich ludzi.
Ludzie nie zezwalajcie na wpisy tego typa bo popieracie jego słowna agresję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja korzystałam z usług projektantów online. Cennik był chyba 100 zł/m2. Podsyłam mój projekt: https://senkoart.pl/projekty-wnetrz/salon-z-aneksem-kuchennym-22-m2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...