Mama 2,7 córki (1) Chciałam serdecznie polecić to przedszkole! Moja prawie 3 letnia corka jest... Ewelina Jak w domu. (1) Mój synek bardzo lubi swoje przedszkole. Fantastyczne Panie sprawiają że... m. POLECAM (1) Przesympatyczne Panie, bogaty program zajęć, nie przeludnione - odpowiednia... Maciek
Świetne przedszkole! (1) Witam, przedszkole promyczek jest świetne! Panie miłe, a co najważniejsze,... Michał Super-przedszkole! (1) W PROMYCZKU panuje cudowna atmosfera, panie nauczycielki budują ją swoją... mama Jestem zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona z Promyczka. W bardzo przystępnej cenie moje dziecko... Gosia zajęcia dodatkowe (1) Dzieci zadowolone a co najważniejsze wynoszą wiele dobrego z przedszkola.... zadowoleni rodzice Miła atmosfera (1) Szukając przedszkola dla córeczki zaszłam do "Promyczka". Bardzo miła pani,... Lilka bardzo sympatyczne przedszkole - atmosfera jak u mamy (1) bardzo sympatyczne przedszkole - atmosfera jak u mamy Gosia blisko i miło (1) nowe przedszkole w domu jednorodzinnym, Gdynia Chwarzno, całe 1 piętro... mama Ania super (1) dziecko bardzo zadowolone i z opieki i z zajec balbina