Prośba o informacje o profesorze Baczkowskim!!!

Mam dziecko z wada dłoni(brak palców dłoni prawej) a docent Jabłecki z Trzebnicy odesłał nas na konsultację do profesora Baczkowskiego, z tym ze podał tylko nazwisko profesora i powiedział że przyjmuje gdzies w szpitalu w Olsztynie...niestety nie znalazłam żadnej informacji na ten temat więc jeśli ktoś z państwa wie coś na ten temat lub jest w stanie mi podac namiary gdzie można się do niego dostać to bardzo poproszę o informacje.....
Z góry dziekuję!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prośba o informacje o profesorze Baczkowskim!!!

Witam!
Jestem 8 dni po operacji dłoni - rekonstrukcji nerwów , uwolnieniu ścięgien z blizny.
Profesor przyjmuje w gabinecie w Gdańsku na ul. Partyzantów 49 B.
tel. 58/341*97*83.
Proszę próbować telefonować o różnych porach i nie zrażać sie sekretarką automatyczną.
W reszcie odbierze Pani.
Profesor przyjmuje we środy.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Prośba o informacje o profesorze Baczkowskim!!!

Pan Profesor uratował rękę mojego syna po ciężkim wypadku motocyklowym. W dodatku w szpitalu, połamaną rękę zarazili gangreną i miała być amputacja. Nie zgodziłam się. Nie ma takich słów by wyrazić wdzięczność.
szpital studencki ZOZ Szkół wyższych
Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej
rejestracja telefoniczna codziennie od 12.00 do 16.00 tel. 58 3471016
lub
prywatna przychodnia URO
ul. Partyzantów 49b tel. 58 3419783 Profesor w tej przychodni jest tylko w środy od 14.00 do 15.00. Jeżeli nie ma planowanych zabiegów zostaje dłużej.
Proszę się nie zrażać nie odbieraniem telefonów i dzwonić do skutku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prośba o informacje o profesorze Baczkowskim!!!

Pan Profesor przyjmuje w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce, nie ma kolejek tel do rejestracji 89 5194823, 895194802. Poradnia ma podpisaną umowę z NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Prośba o informacje o profesorze Baczkowskim!!!

Pan profesor Baczkowski, bardzo dobry specjalista, oprócz tego przemiły człowiek zoperował mi obie ręce, nerwy. Nie mogłam spać, ciągle drętwiały, już po operacji spałam jak suseł. Co za ulga, czuje się jak nowo narodzona nawet nie podziękowałam. Panie Profesorze, bardzo dziękuję Panu z całego serca. Może to Pan przeczyta, życzę dużo zdrowia i samych sukcesów. Jestem wdzięczna. Nadmieniam, że przymnie zoperował panią która była chora na ręce dwa lata i odzyskała władze w ręku. Z każdym z kim się zetknęłam, każdy go chwalił, nie słyszałam o lepszym od niego, jest najlepszy jeśli chodzi o chirurgie ręki wdzięczna pacjentka .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0