Baczkowski jest jak znachor (3) dzieki niemu mam sprawna prawa reke to on mi ja uratowal bo szpital na... ada Boguslaw Baczkowski (1) Gdzie jest docent BACZKOWSKI ? Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie, prose y o... Grupa Pacjentow z Gdanska Prośba o informacje o profesorze Baczkowskim!!! (5) Mam dziecko z wada dłoni(brak palców dłoni prawej) a docent Jabłecki z... Iwona
Wypalił się zawodowo !!! (9) .... Drugi raz byłem na Partyzantów w URO . Czekało około 30 osób , Pan... Wojciech Nowicki Świetny specjalista (1) To wspaniały człowiek, bardzo mi pomógł za co jestem wdzięczny. Dwukrotnie... Karol Cudowny człowiek, świetny fachowiec (2) Marzy mi się, żeby wszyscy lekarze mieli tak ludzkie podejście przy ogromnej... Magda Wdzieczna (1) Nikt nie wiedzial jaka choroba mnie dopadla i kazdy lekarz odsylal mnie do... Malgorzata Sadowska Najleprzy ekspert od chirurgi ręki (2) Szczerze polecam tego fachowca,jest on najlepszym specjalista od chirurgi... Grzegorz Jerzy Kozłowski - opinia (1) Wspaniały fachowiec z bardzo ludzkim podejściem do pacjenta!W październiku... Jerzy Kozłowski Ryszard Olszewski - opinia (1) POLECAM GORĄCO I PODPISUJĘ SIĘ POD POWYŻSZYMI OPINIAMI Ryszard Olszewski Moja reka dziala i jest zdrowa. (1) Niesamowity czlowiek, lekarz, ktory nie poddaje sie. dzieku Panu Docentowi... Mariusz