Wypalił się zawodowo !!!

.... Drugi raz byłem na Partyzantów w URO . Czekało około 30 osób , Pan Baczkowski jak zwykle się spóźnił , tym razem 35 minut. Po wejściu na konsultację oświadczył , że on nie pomoże w niczym , ponieważ od jutra idzie na urlop (kwiecień) a wraca 10 lipca 09 r. Pytam się Pana po co Pan przyjmował pacjentów dzień przed urlopem - ...
Stwierdziłem żezaczekam te 3 miesiące , do 10 lipca ... jest już sierpień , a szanowny Pan Baczkowski do tej pory się nie odezwał. Czuję się oszukany - wstyd Panie Baczkowski !!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wypalił się zawodowo !!!

Drogi Panie.
Nie powinien Pan dzialac pochopnie z ocena Pana docenta. Ten czlowiek czasem przeprowadza 5-9 zabiegow operacyjnych kazdego dnia. Oczywiscie do tego wyklada na Akademi Med( jest kirownikiem Katedry Chir. Reki), konsultuje pacjetow w kilku miejscach w Polsce. Mysle ze to powinno zmotywowac Pana do wiekszych staran o wlasne zdrowie. to nie Pan docent powinien za Panem biegac, lecz odwrotnie. nikt z nas nie jest pepkiem swiata drogi Panie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

szukam kontaktu z docentem !!!

Witam!

Proszę o pomoc, gdzie obecnie pracuje Pan docent ?
Mój syn potrzebuje konsultacji i leczeni.Kontaktowałam się ze szpitalem w Gdańsku ale nikt nie umiał mi odpowiedzieć.



Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypalił się zawodowo !!!

brakuje słów nataki komentarz, to z docentem jest tak jak z robotnikiem ganiającym tam i z powrotem z pustymi taczkami bo miał tyle roboty ,że nie miał czasu taczek załadować?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wypalił się zawodowo !!!

Myślę,że to Panu powinno być wstyd za tak pochopną ocenę Profesora Baczkowskiego. To najlepszy lekarz na pomorzu, jeżeli nie w Polsce oczywiście nie ujmując nic innym wybitnym lekarzom. Jest przede wszystkim człowiekiem z bezinteresownym podejściem do pacjenta. Anielską cierpliwością i wyrozumiałością jakiej czasami nie posiadają rodzice do swych dzieci. Konkretny i rzeczowy, na pewno nie zostawi nikogo na pastwę losu. Trochę za mało się Pan starał o własne zdrowie bo Profesor nie należy do osób którzy stosują spychoterapię na innego lekarza.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wypalił się zawodowo !!!

Jestem tego samego zdania co Pani Anna Słoma.
Pan PROFESOR Bogusław Baczkowski jest wspaniałym i bardzo ludzkim człowiekiem.
Na temat Pana PROFESORA jako bardzo dobrego specjalisty mam z kilku żródeł super opinie.
Czeka mnie bardzo poważna operacja na którą już czekam 2 rok i będę czekała,ponieważ chcę żeby operował mnie Pan PROFESOR.
Absolutnie nie ujmując innym wybitnym lekarzom.

Z poważaniem

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wypalił się zawodowo !!!

Dzisiaj minęło dwa lata od wypadku mojego syna. Miała być amputacja ręki gdyż dodatkowo została zarażona w szpitalu gangreną. Mój syn miał ciężki wypadek motocyklowy gdzie dłonie zakleszczyły się w manetkach i w efekcie złamanie obu rąk w kilku miejscach. Do tego w prawej trzy cm. kości zostały na miejscu zdarzenia. Profesor najpierw wyleczył połamane ręce z zakażenia a potem operował. Dzisiaj z pełną świadomością polecam każdemu Profesora. Ręce mojego syna są w pełni władne i już dźwiga ciężkie rzeczy.Jestem matką i jak usłyszałam o amputacji to nogi mi się ugięły,widok własnego dziecka, które ma obie ręce w bandażach i nie może zrobić nic był straszny. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność Profesorowi, naprawdę nie ma. Dodam jeszcze,że robił wszystko aby napisał maturę bo było to w tym czasie. Dzisiaj mam syna na Politechnice i cieszę się, że znalazłam Profesora. Dodam Państwu jeszcze bardzo ważną kwestię, Profesor nie przyjął złotówki za wszystko. Aż trudno uwierzyć,że istnieją tacy lekarze. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, życzmy Profesorowi zdrowia wszyscy, bo sam przeszedł zawał serca.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wypalił się zawodowo !!!

proszę nie kłamać! 30 osób to może być w studenckim, a nie na Partyzantów, poza tym, Profesor nie miał urlopu od kwietnia do lipca. Jest pan zwykłym podłym kłamcą ukrywającym się za fałszywym nickiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Wypalił się zawodowo !!!

Ile kosztuje wizyta u Profesora w gabinecie URO w Gdansku?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3