Steven Baker English Mentors - opinia (1) Beautiful flowers, great service, good communication, very fast, I highly... Steven Baker English Mentors topiq - opinia (1) Kompozycje ładne, ale od roku - dwóch jest drogo. Niemal zawsze gdy proszę o... topiq Sara - opinia (1) Polecam ! Miła i profesjonalna obsługa, duży asortyment i również duży wybór... Sara
Madzia - opinia (1) Bardzo ładne kwiatki i super wystrój Madzia Teresa - opinia (2) Zakupy w kwiaciarni Prosta Forma to porażka. Nigdy więcej tam nie wejdę. Dwie... Teresa Ewa - opinia (1) Bukiety robią piękne, owszem nie są najtańsze ale nigdzie nie udało mi się... Ewa Dawno temu to była kwiaciarnia... (1) ...dziś pozostały niezadowolone z pracy Panie, które za karę obsługują... Bożena słabo (1) kupuje tam kwiaty od paru lat, natomiast dzisiaj wybór był tragiczny. Przy... Max Nie polecam !!! (10) Rozumiem, ze wyrobilo sie marke w przeciagu paru lat ale to nie oznacza ze... Klient Kwiaciarnia zabawa czy biznes? | - Forumkwiatowe.pl (1) Pan Prosta Forma to sprzedaje Kwiaty 2 tygodniowe ,proszę podjechać do... JerzyBo Popieram byłem super (1) Lepiej samemu sie przekonac Jan A ja polecam !!! Polecam (1) Cudowne klimatyczne i pełne woni miejsce .Rewelacyjna obsługa a o tego kwiaty... Anna Skrajnie niemiła obsługa (1) W dniu wczorajszym (sobota) odwiedziłem ta słynną kwiaciarnie aby nabyć... A W Smutno (2) Kwiaciarnie znikają z krajobrazu Trójmiasta, więc miejsce to było iskierką... Halina Świetny asortyment w kwiaciarni (1) Kwiaciarnia wspaniała, piękne, wysmakowane kompozycje. Niestety atmosfera... gaba Nastawienie na klienta (1) Jestem pozytywnie zaskoczona jakością świadczonych usług. Prosta forma znana... Monika Fantastyczna obsługa (1) A brunetka o boskich oczach to..... Merci:) Sławek Super (1) pelen profesjonalizm, swietne robione bukiety, swieze kwiaty ktore dlugo... mmm magiczne miejsce :))) (1) Super pomysły pracowników i ogromna ilość kwiatów dają razem fantastyczny... paula Tam pracują prawdziwi artyści, czarodzieje być może z kosmosu. (1) Jako uczennica szkoły florystycznej miałam szczęście odbyć w kwiaciarni... Elżbieta Jabłońska