Marta - opinia (1) Zamówiłam w restauracji 2 pizze. Pierwsza miała mieć dwa dodatkowe składniki,... Marta MB - opinia (1) nie polecam bo: Przed chwila zamówiłem pizze w pizzeri "Prosto z... MB - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie polecam wszystkim
M - opinia (1) Ciasto pizzy twarde i suche! Pizza pseudowłoska, jedna z gorszych. Nie... M Małgorzata i Julia - opinia (1) Pyszne danie dnia (gołąbki + ziemniaki) i rewelacja sałatka z kurczakiem,... Małgorzata i Julia Sławomir - opinia (1) Najlepsza pizza w miescie w Trójmieście! Taka sama jadłem Warszawie i w... Sławomir Specjaliści w swoim fachu (1) Jak na pizzerię przystało menu plackiem stoi ;) Cienkie ciasto wypiekane w... Bosak Polecam (2) Świetny lokal, dobre jedzenie i miła atmosfera. Polecam wszystkim. Anna grilowana piers z puree (1) z menu ze strony internetowej: *mix sałata z sosem vinegret i pomidorkami... marcin Pyszne pizze, świetne miejsce na obiad z dziećmi (1) Najpierw korzystaliśmy z oferty z dowozem - zawsze pizze doskonalej jakości,... MH polecam (1) pyszna pizza na włoskim poziomie, bardzo dobre składniki, miejsce schludne i... ageb Firma z Geodetów (1) Zdecydowanie najlepsza Pizza w tej części Gdańska . G2 Super miejsce, w szczególności dla rodzin (1) Trzeba zwyczajnie przyjść, zobaczyć i posmakować. Polecam Kasia Super (1) Bardzo dobre jedzenie na Kiełpinie. Moje dzieci uwielbiają :) Paulina Jak na świeżo otwarty lokal... (1) Jak na świeżo otwarty lokal, to słabo. Zamówiłem pizzę do domu, przyjechała... Darek Miło i smacznie (1) Przyjemne wnętrze, genialny kącik dla dzieci i najważniejsze - smaczna pizza.... Gosia