Proszę uważać!Radzę omijać

Diagnosta w ewidentny sposób doszukiwał się usterki- stwierdził brak tylnych hamulców. Po wizycie w innym zakładzie, mechanik przeczyścił tylko styki cylinderków. Ponieważ samochód nie był zbyt często używany. Państwo z Inster-auto oczywiście proponowali naprawę u nich w warsztacie nie podając wcześniej przykładowej kwoty, domyslam się, że zapłaciłbym jak piszą moi przedmówcy. Następnym razem wolałbym pojechać do Radomia na przegląd niż 100m do Inter-auto!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Proszę uważać!Radzę omijać

Miałem bardzo podobna sytuację. Diagnosta wyłapał mi błędy w układzie hamulcowym. Czułem , ze coś nie jest z nimi w porządku bo słyszałem tarcie po hamowaniu. Naprawiłem u nich te hamulce i jestem bardzo zadowolony. Mój bus teraz tak hamuje że sprzęt na pace się wywraca. Cóż, uważam, że od tego jest coroczny przegląd żeby wyłapać błędy. Wymiana tarcz i klocków w T4 TDI + wymiana wszystkich przewodów hamulcowych na którą się w trakcie zdecydowałem+ przegląd. Do tego wymiana klaksonu ....wszystko kosztowało mnie niecałe 1000zł. Wybrałem zamienniki ze średniej półki - bo nie lubię chińszczyzny. Jak sprawdzałem potem na innych stacjach to cena była wyższa. Znalazłem tez stacje które proponowały podobna cenę. Polecam ten warsztat. Ja nie jestem typem garażowego dłubacza i cenie sobie jak ktoś mi podpowie że mam niesprawne autko. Serwisuję u nich busa od 2004 roku. Zapraszam na jazde próbną:) Bus T4 2,5 TDI rocznik 1998 -prawie 400 tys przebiegu! Wszystko chodzi jak w zegarku. Tom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0