Tata z synem - ocena (1) Bardzo polecam Akademie Malucha w Gdyni. Panuje tam przyjazna dzieciom... Tata z synem Krzysztof - ocena (1) Świetne miejsce, miłe opiekunki, różne wydarzenia i zabawy. Syn bardzo lubi... Krzysztof Tomek - ocena (1) Mój syn jest bardzo zadowolony. My również. Opieka profesjonalna, dzieci... Tomek
Natalia - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką oferuje żłobek! Córka zaczęła swoją... Natalia Paulina - ocena (1) Córka jest w Placówce od najmłodszej grupy żłobkowej. Mimo, iż mamy pod domem... Paulina Piotr - ocena (1) Świetna placówka, bardzo miła dyrektorka która zawsze pomoże w każdej sprawie... Piotr Monika - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka! Z całego serca polecamy wszystkim... Monika Bożena - opinia (1) Serdecznie polecam opiekę w Placówce Żłobkowej Gdynia ul. Łebska. Mój... Bożena Janka - opinia (1) Serdecznie polecam placówkę w Gdyni, stała wykształcona kadra, polecam... Janka Emilia - opinia (1) Bardzo fajne przedszkole, dzieci zaopiekowane, Różnorodne zajęcia i prace... Emilia Agnieszka - opinia (1) Wspaniałe miejsce, wszystkie Ciocie bardzo sympatyczne i lubiane przez... Agnieszka Zadowolony Tata - opinia (1) Zdecydowanie polecam to przedszkole. Synek codziennie prosi mnie żebym... Zadowolony Tata Jacek - opinia (1) Bardzo fajna placówka. Personel bardzo dobrze przygotowany. Codziennie nowe... Jacek Przemysaw - opinia (1) Przedszkole dobrze wyposażone, świetne Panie przedszkolanki, ciekawe zajęcia.... Przemysaw Marta - opinia (1) W pełni polecam:) Piękne, duże sale, przemiłe, zaangażowane Panie, bogaty... Marta Ka - opinia (1) Wybraliśmy prywatne przedszkole ze względu na małe grupy i zajęcia dodatkowe.... Ka