Przedszkole Dobry Port na Chełmie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Mam pyt o przedszkole jak w tytule- czy ktoś wie jaka opieka tam jest? Jaka atmosfera? I ile chcą za miesiąc opieki? Bo na stronie nic nie ma.... a w necie też nie znalazłam żadnej informacji.

Czekam na opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

moja chodzi na 5godz, czesne 295zł, w pełnym wymiarze godzin chyba 590 albo jakoś nie całe 600, za wyżywienie to jeszcze nie wiem, w zeszłym roku było 3,50 za śniadanie, 6,50 za obiad, a całodzienne 10,50 (śniadanie, obiad, podwieczorek). To tyle z opłat.

Moja córka jest w grupie starszaków, panie cudowne, chyba najlepsze im się trafiły, ale generalnie to dobra placówka, rodzice mają dużo do powiedzenia, zajęcia dodatkowe to taniec, gimn. korekcyjna (płatne dodatkowo), oczywiście angielski rytmika i religia w planie.
Od wczoraj jest nowa dyrektorka, także zobaczymy jak to będzie, oby jeszcze lepiej niż było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

tu masz trochę :))





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

Gdzie? Nic nie widać ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

ale numer ;) ....
spróbuję jeszcze raz

http://forum.trojmiasto.pl/PRZEDSZKOLE-DOBRY-PORT-t297332,1,125.html
http://forum.trojmiasto.pl/opinia-o-przedszkolu-t279826,1,160.html
http://gdansk-chelm.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=66436
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

hehe, faktycznie, p. Krysia trochę z innej epoki była i takie też miala zasady i metody wychowawcze, moja przyjaciółka pracuje w drugim przedszkolu które nadzoruje ta pani i rzeczywiście nie ma najlepszej opinii, ale dało się panią dyr "ujarzmić", zwłaszcza w drugim semestrze. Teraz nowa dyrekcja, zobaczymy jakie przyniesie za sobą zmiany, oby tylko na lepsze :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

Dzięki Sylwia, jednak skorzystamy z innego przedszkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

Dziewczyny,
Może są jakieś nowe opinie na temat tego Przedszkola?
Zastanawiam się, czy nie zapisać tam mojej córki.
Mam pytania do Mam Maluchów tam uczęszczających:
Czy opiekunki mają "serce" do Maluchów?
Czy posiłki są przygotowywane na miejscu?
Czy szeroko pojęte "zaplecze" - salki, toalety, ilość przestrzeni jest dostosowane do potrzeb Dzieci?
Jak liczne są grupy?
Czy przedszkole działa także w okresie wakacyjnym?
Jakie są opłaty i czy są organizowane zajęcia dodatkowe?

No i co z Waszymi Maluchami po przedszkolu? Państwowa 8-ka? Bo chyba nie ma innej alternatywy na Chełmie, prawda?
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

Podbijam wątek, napiszcie coś o przedszkolu Dobry Port jak tam teraz wygląda bo myśle o przeniesieniu tam dziecka z innej placówki. Prosze o pomoc w wyborze!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

Ja polecam, mam dwoje dzieci w placówce, jestesmy bardzo zadowoleni z opieki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Przedszkole Dobry Port na Chełmie

34 dzieci w najmłodszej grupie, a ksiądz na ambonie ogłasza nabór do wszystkich grup. Bez komentarza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mylisz sie. W kuratorium powiedzieli mi,ze w grupie przedszkolnej nie moze byc wiecej niz 30 dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie 25?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgode od 26 dziecka wzwyz wyraza opiekun grupy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahah, kurstorium to jedno, a realia to drugie. Kuratorium nie zwraca uwagi na tą sytuację, ale dobrze bym sie zastanowiła zapisując dziecko do tak licznej grupy, mając do wyboru inne placówki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele placówek obchodzi prawo. Np w jednym ze żłobków jest zapisane ponad 40 dzieci. Prawo mówi że od 30 w górę musi być pielęgniarka. W urzędzie miasta powiedziano mi, że ów żłobek funkcjonuje jako żłobek (20 dzieci) i klub dziecięcy (20-25 dzieci) więc mogą obejść prawo bo formalnie to dwie osobne placówki... Ja do dziś nie wiem czy moje dzieci był w żłobku czy klubie dziecięcym...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko chodziło do Klubiku, a teraz do przedszkola tam i zawsze z miłą chęcią idzie i lubi tam być. To chyba najlepsza opinia dla tej placówki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będzie nowa Pani dyrektor i nowa kadra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szkoda wielka szkoda..ale wszystko sie kiedyś kończy..oby odnowiony personel dał rade..bo ciężko będzie zastąpić miłe Panie, a przede wszystkim Panią Dyrektor!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To był dobry czas. Najlepszy okres w tym przedszkolu kiedy była Pani Asia i taka wspaniała kadra. Pamiętam jeszcze czasy gdy były poprzedniczki Pani Asi. Wolę tych pań nie wspominać. Mam nadzieję że nowa Pani dyrektor będzie jak Pani Asia, a nie jak jej poprzedniczki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd wiadomość, że będzie nows Pani Dyrektor? Szkoda wielka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie jest informacja na ich stronie, ale to wielka strata dla tej placówki. Zanim się nowe Panie wdrożą to sporo czasu minie, a tak to Pani dyrektor wszystkie dzieci i rodziców znała. Drugiej takiej nie bedzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo już kto będzie dyrektorem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie pani która napisała wiadomość że "będzie nowa" zna szczegóły i wie kto będzie nowym dyrektorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oto nowa sytuacja..zaprowadzam dziecko do przedszkola przed sniadaniem..dzieci duzo-bardzo duzo..napewno dwa razy tyle ile liczy grupa..w jednej sali: maluszki z klubiku, maluchy , sredniaki, starszaki-sa wakacje wiec łączona grupa...i dwie panie wychowawczynie probujace ogarnac dzieciaki..a ida nastepne dzieci z rodzicami..slychac bylo jeszcze pania w kuchni..ale czy to nie lekka prezesada ze wszyscy razem i w takiej ilosci..oby od wrzesnia wszystko wrocilo do normy...oby..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maluszki z Klubiku są w Klubiku i nikt ich nie miesza. Te co zostały przeniesione do góry chodzą już normalnie do przedszkola.
Ale faktycznie mnie też martwi ilość dzieci w stosunku do personalu. Mam nadzieje, że sytuacja się unormuje od września, kiedy to mają być już 3 normalne grupy wiekowe i więcej personelu. Jutro ma być Pani dyrektor, więc będzie się można podpytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Radzę pytać Właściciela, a nie p. Dyrektor.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ewa z maluchów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie za bardzo rozumiem pytania. Mój brzdąc właśnie chodzi do Maluchów. Teraz przynajmniej są podzielone dzieci już na 3 grupy i każda grupa ma przydzielone Panie. Pani Dyrektor nie ma jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedy będzie Pani dyrektor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ksiadz Proboszcz obecnie jest Dyrektorem-Właścicielem....=bez komentarza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest już dyrektor przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest to poprzedniczki naszej kochanej Pani Asi. Ale znalazł dyrektorke.... masakra....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takiego klimatu jak był za czasów p. Asi i pań które odeszły razem z nią już nigdy w tym miejscu nie będzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz rację nie będzie, coś się kończy a coś zaczyna. Zawsze jest wybór innego przedszkola.
Ale popieram zmiany te nie wyszły placówce na dobre.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdecydowanie nie wyszły na dobre! Co tydzień na mszy proboszcz ogłasza nabór do przedszkola i klubiku. Kadra od kiedy się zmieniła nie ma już tego samego klimatu. Aktualnie rządzi p. Dyrektor i pani z biura, samozwańcza wicedyrektor.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...