Fajne kameralne Przedszkole (1) Z jednej strony nie jest to malutki punkt przedszkolny gdzieś w bloku, z... Mama przedszkolaka opinia o przedszkolu (3) Czy możecie napisać czy aktualnie polecacie przedszkole na Sokółce?Dawno nie... Mama przedszkole godne polecenia (1) Jestem bardzo zadowolona z przedszkola "Fantazja". Panie nauczycielki bardzo... zadowolona
opinia o przedszkolu (2) Moja córka już drugi rok uczęszcza do tego przedszkola i jesteśmy bardzo... zadowolona mama opinia (1) My jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Zawsze jak odbieram syna koło... mama przedszkolaka Bardzo dobre przedszkole. (1) Moje dziecko uczęszcza do Przedszkola od samego początku. Jesteśmy bardzo... Mama Rodzic - opinia (1) Uważam, że przedszkole w pełni spełnia swoją role. Nie jest tylko... Rodzic Mama przedszkolaka - opinia (1) Witam, tak się składa, że akurat odejście Pani Marty wyszło dzieciom na... Mama przedszkolaka nie mam zdania (1) Moje dziecko chodzi do FANTAZJI od samego początku trwania tej Placówki.... mama przedszkolaka A ja mam inne zdanie (1) Mam mieszane uczucia dot tego przedszkola. Owszem w środku czysto, panie ok i... mama Ujeścisko Przedszkole (1) Przedszkole jest ładne, panie z pomocy dbają profesjonalnie o estetyczny... mama przedszkolaka super (1) moja córa chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Córa... rodzic Tata Przedszkolaka (1) Syn do przedszkola Artystycznego ''Fantazja'' chodzi juz 2 rok i jest bardzo... Łukasz Polecam! (1) Bardzo przyjazne przedszkole, ciepłe i życzliwe opiekunki (2 na grupę! -... MamaM. Ewa - opinia (1) Sale ładne i przestronne, wyposażenie bardzo ładne.Obiadki smaczne choć... Ewa Mama - opinia (1) Przedszkole jest nowiutkie - duże, jasne sale z nowym wyposażeniem, duży plac... Mama Mama przedszkolaka - opinia (1) Od 3 tygodni mój syn chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona ,... Mama przedszkolaka