Przedszkole warte uwagi (1) Przedszkole znałam z opowiadan i oponii innych rodzicow. Postanowiłam dwa... Mama Super przedszkole. (3) Polecamy, super atmosfera, wspaniali wychowawcy i przemiła Pani dyrektor.... Rodzice Uwielbiamy przedszkole Misia Wojtka! (2) Córka chodzi do przedszkola od września. Jej adaptacja w przedszkolu trwała... Joanna
Troska o dziecko (1) Jako mama dziecka, które już 2 lata uczęszcza do Przedszkola Misia Wojtka... Gosia Super Przedszkole (1) W Przedszkolu Misia Wojtka panuje prawdziwa rodzinna atmosfera co jest... Rodzice z grupy niebieskiej Przedszkole na Medal (1) Nasza córka poszła do przedszkola po bardzo długiej przerwie, ponieważ ciągle... Mama Mai z Zielonej Super atmosfera (1) Dziecko chodziło 2 lata z uśmiechem na ustach :) Szkoda,że nie było... Mama Niny Polecane przez córkę (1) Córka nie chciała początkowo pójść do przedszkola, po dwóch dniach... Szymon Córka bardzo lubi Misia Wojtka (1) Córkę do Misia Wojtka przenieśliśmy z innego prywatnego przedszkola bo nie... Mama Polecam (2) Jako rodzic z czystym sumieniem polecam Przedszkole Misia Wojtka. Opieka... Rodzic Bardzo fajnie (1) Wszyscy mili i fajni. Bardzo nam się podoba, już zarezerwowaliśmy miejsce dla... Tomek Warte uwagi! (1) jest naszym przedszkolem juz 3 rok i mimo że mieliśmy opcję wyboru bliższej... Mama Karola Super przedszkole (1) Nie mogę zgodzić sie z opinia poprzednika. Przedszkole bardzo indywidualnie... Natalia Kochamy dzieci, jeśli nie robią kupy... (1) Chciałbym wszystkim rodzicom odradzić to przereklamowane i nieprzyjazne... Michał Osiecki Bardzo fajne przedszkole (2) Córka chodzi do Przedszkola Misia Wojtka od października. Bardzo dobrze się... calogera