Irena - ocena (2) Bardzo ciepła i przyjazna atmosfera. Panie Nauczycielki bardzo zaangażowane,... Irena Michał - opinia (5) Nieprzyjazne dzieciom z problemami miejsce i dyrektorka z poprzeďniej epoki. Michał Bartosz - ocena (1) Bardzo dobra opieka. Bartosz
Bartosz - ocena (1) Do przedszkola uczęszcza dwoje naszych dzieci. Jesteśmy zadowoleni. Bartosz Karolina - ocena (1) Cudowne miejsce! Super zajęcia w ramach programu. Oferują też dodatkowe... Karolina Patrycja - ocena (1) Wspaniałe przedszkole , cudowne Panie , dziecko zaopiekowane i szczęśliwe ;) Patrycja Magda - ocena (1) Cudne miejsce. Przedszkole bardzo fajne,duże zaangażowanie ze strony Pań jak... Magda Kasia P. - opinia (1) Z całego serca polecam Przedszkole Misia Wojtka. Panie bardzo ciepłe i... Kasia P. Natalia - opinia (1) Przedszkole Misia Wojtka było najlepszym wyborem - jest to przede wszystkim... Natalia Honoratka - opinia (1) Profesjonalna kadra. Dzieci się tam czują jak w drugim domu. Zawsze wychodzą... Honoratka Monika M. - opinia (1) Witam!Ja i mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola wcześniej chodził tam... Monika M. Arleta Sołyga - opinia (1) Jestem zadowolona z przedszkola do którego chodzi mój synek. Pani Dyrektor i... Arleta Sołyga Agata S. - opinia (1) Nasza przygoda w Misiu Wojtku trwa już chyba 4 lata :) najpierw córka... Agata S. Mateusz - opinia (1) Jako ojciec dwójki dzieci, które od 2 lat chodzą do Przedszkola Misia Wojtka... Mateusz Mama Absolwentki Misia Wojtka - opinia (1) Najlepsze przedszkole w Gdańsku! Od samego początku czuć wspaniała atmosferę,... Mama Absolwentki Misia Wojtka JJar - opinia (1) dobra atmosfera, panie są serdeczne i pomocne , dziecko nie chce wracać do... JJar Justyna - opinia (1) Przymusowe dla dwuipół-, trzy- oraz czterolatków. Sala jest zaciemniana... Justyna Rodzice Olka - opinia (1) Świetne Przedszkole! Syn właśnie zakończył ponad 2 letni pobyt w przedszkolu.... Rodzice Olka Świetne, kameralne przedszkole (3) Bardzo polecam to przedszkole. Małe grupy dzieci (15 osobowe), fajny design... MamaPrzedszkolaczki opnia o przedszkoli Misia Wojtka (2) Szczerze pozytywnie oceniam inicjatywę stworzenia przedszkola przez... Tata Dominiki