Magda - opinia (1) Wspaniałe miejsce, synek odnalazł się w nim bardzo szybko, a codziennie są... Magda Margola - opinia (1) Monessori oddział Wielki Kack. Wnuczka (5l.) uczęszcza tu od roku. Miejsce... Margola Adam - opinia (1) Opiekuńcze, troskliwie i bardzo zaangażowane nauczycielki. Panie wkładają... Adam
Angelika Mikołajczyk - opinia (1) Niesamowita atmosfera i niezastąpieni pracownicy. Angelika Mikołajczyk Maja, mama dwójki dzieci - opinia (1) Wspaniałe przedszkole stosujące w pracy z dziećmi metodę Montessori dzięki... Maja, mama dwójki dzieci Kaja - opinia (1) Cudowne miejsce, z cudownymi Paniami. Nie miałam żadnych obaw zostawiając tam... Kaja Slav - opinia (1) Spokój prowadzenia zajęć, indywidualne podejście do każdego dziecka i... Slav Filip P - opinia (1) Jestem bardzo usatysfakcjonowany, pracownicy bardzo mili, a dziecko zawsze... Filip P Jan - opinia (1) Ok. Polecam przedszkole, dobre wyposażenie , dodatkowe zajecia, profesjonalna... Jan Karolina - opinia (1) Wiele dodatkowych zajęć. Dziecko jest bardzo szczęśliwe gdy wraca z przedszkola Karolina Klaudia Zubrzycka - opinia (1) Dawno nie spotkałam się z tak ciepłym, radosnym, przyjaznym, ze wspaniałym... Klaudia Zubrzycka Adam - opinia (1) Wspaniałe miejsce, super miejsce dla dzieci mogą tam się dobrze rozwijać etc. Adam Agata - opinia (1) Pełen profesjonalizm, bardzo polecam Agata Maciej - opinia (1) Wspaniałe przedszkole, super podejście zabawy i nauki. Serdecznie polecam... Maciej Rodzice - opinia (1) Razem z żona uważamy, że przedszkole do którego chodzi nas syn jest jednym z... Rodzice Agnieszka - opinia (1) Super przedszkole, wspaniałe Panie i program nauczania Agnieszka Andzia - opinia (1) Super ! Super ! Super ! Polecam z calego serduszka Andzia alicja rogowska - opinia (1) Wspaniałe przedszkole. Dzieci zaopiekowane, zadbane. Można powiedzieć... alicja rogowska Tata Bruna i Niny - opinia (1) Najlepszą recenzją przedszkola Montessori 1 jest zadowolenie dzieci i chęć z... Tata Bruna i Niny Szczepanska-Chabas - opinia (1) Bardzo przyjazne ..przedszkole.. Szczepanska-Chabas