Przedszkole Nana

Szukam opini na temat przedszkola Nana przy ulicy Gniewskiej????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przedszkole Nana

Wejdź na profil FB, tam jest trochę informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przedszkole Nana

Gdy było na ul. Kapitańskiej, znęcano się na maluchach, np niegrzeczne zamykano w piwnicy. Nie polecam, ostrzegam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole Nana

Ostrzegam, tam znęcają się nad maluchami,, właścicielka.nie lubi dzieci i to okazuje,metody wychowawcze,, jak w poprawczaku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole Nana

Katują dzieci a opiekunki, które to ujawniły - prześladują. To zagrożenie dla wszystkich, patologia wychowawcza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole Nana

Nie słyszałam za dobrych opinii. My uczęszczany do przedszkola na Demptowie- Bajkoland i jest to wspaniałe miejsce. Może Tobie tez podpasuje. Nas zachęcił angielski- nauczyciel mówiący do dzieci przez cały dzień, a teraz dostrzegamy dużo więcej plusów i śmiało polecamy- sporo wyjść, atrakcji, nauka pływania na basenie, spotkania z ciekawymi ludźmi, eksperymenty, Polcia nie chce wychodzić. Jeśli spodoba Ci się oferta najlepiej umów się na spotkanie i sama oceń, a potem dobrze złapać rodziców wychodzących i porozmawiać. :) może się spotkamy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakbym miała teraz wybierać to też poleciłabym Bajkoland, posłałam tam drugą córkę i żałuje, że nie kojarzyłam przedszkola przy pierwszym dziecku. Świetne jest właśnie to że codziennie jest kontakt z angielskim - to naprawdę działa (bo takie zajęcia ze 1h raz w tygodniu to dzieciom nic nie daje).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze ze szukasz podpowiedzi.. jak siostra szukala w Łodzi jakiegos dobrego to tez pytala i polecono jej http://przedszkolealbercik.com.pl/ i tam zapisala córke :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Dom Towarowy Chylonia (15 odpowiedzi)

Co myślicie do Domu Towarowym Chylonia ? Zaglądacie tam czasami ?

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...