Ela - ocena (1) Ojjj polecam to cudowne przedszkole!!! Ela Lucyna - ocena (2) Chciałbym wyrazić swoją ogromną wdzięczność za to, co udało się Państwu... Lucyna M. - opinia (2) Najlepsze na świecie przedszkole:) M.
Anna - opinia (2) Przedszkole Tygryskowa Kraina to miejsce, gdzie mój synek chodzi z wielką... Anna Ilona - opinia (2) Tygryskowa Kraina jest wspaniałym miejscem ze wspaniałą kadrą. Panie bardzo... Ilona Agata - opinia (2) SUPER przedszkole . Polecam nie zdecydowanym Rodzicom !!! Agata Paweł - opinia (2) Pani Dyrektor poprosiła o wyrażenie opinii na temat przedszkola, z racji tego... Paweł Ania - opinia (2) Bardzo polecam Nasze przedszkole. Rodzinna atmosfera, indywidualne podejście... Ania Kasia - opinia (2) Przedszkole Tygryskowa Kraina - jednym słowem Przecudowne , Panie... Kasia Marlena - opinia (1) Rewelacyjne przedszkole. Słuchowiska muzyczne , teatr ... cudowana sprawa .... Marlena Przedszkole idealne (1) Tygryskowa kraina to miejsce wspaniale, ciepla atmosfera, profesjonalna... Ania Polecam! (2) Wspaniałe przedszkole, umiejscowione na kameralnym osiedlu. Cudowne panie... D. Najlepsze przedszkole (2) Przedszkole super, profesjonalna opieka, panie sa uwielbiane przez dzieci.... Monika zadowolona (1) Moje pierwsze dziecko uczęszczało do tego przedszkola teraz uczęszcza moje... karina Fajnie (1) Polecam przedszkole ciągle się rozwija. Marta Super punkt (1) Dziecko czuje się tam świetnie, chętnie chodzi i opowiada w domu czego się... Słodkowski gorąco polecamy! (1) bardzo miła atmosfera, przeróżny wybór zabawek i gier dla dzieci, Panie... dominika Super miejsce! (1) Ja i moja córeczka jesteśmy zachwycone tym wspaniałym miejscem. Panie pracują... Ania Wreszcie :) (1) Fantastycznie ze tak blisko powstaje nowe przedszkole, wszystko wygląda... Ania N.