Przedszkole nr 25

Przedszkola

Gdynia, Augustyna Necla 14

Szczerze poleca, (1) Polecam Przedszkole nr 25 jest tu cudownie, mój synek płacze jak ma iść do... mama przedszkolaka Jest super (2) Witam. Przedszkole jest piękne po każdych wakacjach wracamy i nie poznajemy... Zadiwolona mama Polecam ! Super przedszkole! (1) Przedszkole bardzo dobrze położone, w centrum Gdyni ,ale w zacisznym miejscu.... Mama
Przedszkole przyjazne dzieciom (1) Mój synek uwielbia chodzić do przedszkola a swoje Panie ubóstwia. Kiedy... szczęśliwa mama miło, czysto i wesoło (1) Przedszkole z zewnątrz nie robi wrażenia, ale w środku bardzo ładnie, ciągle... Mama L. Fajne przedszkole , moje dziecko chodziło tu 4 lata (1) I było bardzo zadowolone a my rodzice razem z nim.Super kadra , łącznie z... Natalia godne polecenia (1) Przedszkole jest z zewnątrz może nie rzucające się w oczy za to w środku... Agata Przyjazne choć niepozorne (1) Fajne przedszkole choć niepozorne. Miły personel, doświadczona kadra, moja... iza Miłe miejsce z atmosferą (2) Przedszkole w którym dzieci dobrze się czują. Ciepła atmosfera, miłe... Beata przedszkolanek z powołania tam nie ma (1) Prawdziwych przedszkolanek już nie ma:( Przedszkole - Zabawa i mile... mama