Przedszkole nr 34

Przedszkola

Gdańsk, Jagiellońska 12

Bardzo dobry wybór! (1) W zeszłym roku we wrześniu oddałam mój Skarb do Krasnoludków. Oczywiście były... Kasia (mama Jasia) Polecam! (1) Naprawdę godne polecenia przedszkole:wyżywienie-dbałość o jakość... Mama Niusi jestem bardzo zadowolona (1) mój synek chodzi do tego przedszkola 4 rok (zaczął od grupy krasnoludków w... Danka
Super! (1) Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Syn uczęszcza do grupy I i bardzo mu... zadowolona mama Bezradność przedszkola w sprawie agresji dziecka . (1) Niestety nie wszystko jest tak jak być powinno . Dyrekcja całkowicie nie... Marcin Kamka Fantastyczne przedszkole (1) Super przedszkole, zdrowa dieta, sympatyczna atmosfera, polecam zadowolona mama Same plusy (1) Moja ocena jest zdecydowanie na tak. Przedszkole im. Marii Konopnickiej jest... Aristocats Mam inne zdanie (1) Moje dziecko także uczęszcza do tego przedszkola na 5 godzin dziennie, jednak... Agnieszka tak milo ze az mdli (1) Dzien dobry jesli jestes samotnym rodzicem to raczej nie bedzie mialo twoje... Dorota polecam (1) jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem w tym przedszkolu, przedszkole... Danuta Przedszkole godne polecenia. (1) Moja corka uczeszcza do przedszkola od wrzesnia 2011. Jestesmy bardzo... zadowolona mama Super miejsce dla Twojego Dziecka (1) Polecam wszystkim, fajna atmosfera, dużo imprez dla dzieci i rodziców :) miłe... Motylek Przedszkole godne polecenia (1) Mam kontakt z przedszkolem 8-y rok i muszę stwierdzić, że przedszkole cały... mama dwójki dzieci Wspaniałe przedszkole (1) Wspaniałe miejsce dla dziecka! Panie pełne ciepła i troskliwe, przedszkole... Mama1978 Super przedszkole (1) Przedszkole jest rewelacyjne. Panie są bardzo sympatyczne oraz zaangażowane w... mama jednego z Krasnoludków Przedszkole godne polecenia! (1) Dziecko chodzi tam z uśmiechem na buzi - to jest najlepsza ocena! Jestem... Ina świetne przedszkole (1) Polecam wszystkim przedszkole 34 gdzie uczęszcza moja córka. Największym... Marta Zadowolona mama - opinia (1) Bardzo fajne przedszkole. Czyste i zadbane. Nauczycielki bardzo sympatyczne.... Zadowolona mama Jestem b.zadowolona (1) Moja coreczka chodzi do grupy jagodki.....uwielbia spedzac czas w przedszkolu... ami zadowolona mama (1) Jestem mamą chłopca , który uczęszcza do najmłodszej grupy... Dorota