Przedszkole nr 47

Przedszkola

Gdynia, kpt. Konstantego Maciejewicza 9

Andzia - opinia (1) Przedszkole na 6. Pani dyrektor bardzo miła, przyjaźnie nastawiona do dzieci,... Andzia Miłe miejsce (1) Dzieje się dużo, estetyczne i z gustem prowadzxone przedszole, pełne... Kasia Najwyższa ocena (1) Dyrekcja, kadra pedagogiczna i personel obsługi na najwyższym poziomie.... XYZ
Bardzo dobra kadra. (1) Już moje trzecie dziecko uczęszcza do 47. Pierwsza Pani Dyrektor i kadra... Rodzic z 47. Dzieje sie.... dużo (1) Fajna atmosfera, dzieci usmiechnięte.......... mama przedszkole nr 47 w Gdyni (5) Witam Mam zamiar zapisać dziecko do tego przedszkola , czy mogę prosić o... Ania Nie zgadzam się z poprzedniczką! (2) Nie mogę się zgodzić z poprzedniczką, uważam, że atmosfera panująca w... mama Bardzo Polecam (1) Witam Niestety nie mogę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami , powiem... Marcin Nie polecam tego przeczkola (1) To co sie dzieje w tym przeczkolu to tragedja.Derekcja beznadziejna tylko... mama mama - opinia (1) Tak jest nowa Pani Dyrektor. I od tego czasu w przedszkolu dzieja się "... mama każdy ma swoje zdanie! (1) Ja także miałam dziecko w tym przedszkolu i nie zgadzam sie z krytycznymi... G. Parylak w koncu zmiany (1) każdy ma inne odczucia i wrażenia. Moje nie są najlepsze co do warunków w... mama warunki sanitarne okropne, ogród zaniedbany (1) łazienki nadaja sie do kapitalnego remontu, rodzice z własnych środków... fontan