Przedszkole nr 66

Przedszkola

Gdańsk, Startowa 27

Rodzic (6) W przedszkolu panuje przesadna dyscyplina, dzieci tracą naturalną swobodę i... Rodzic Dobry wybór! (1) Przedszkole przyjazne dzieciom. Miejsce gdzie spędza się bardzo dużo czasu na... mama Zuzi Niedługo rusza rekrutacja, co robic? (2) Mam pytanie do forummowiczów, czy warto posłac dziecko do tego przedszkola?... mama trzylatka
Fajne przedszkole, ale... (2) Kadra pedagogiczna - super! Lokalizacja- super! Wyposażenie - trąca latami... Obserwujący tata wspaniałe (1) Moje dzieci chodziły tam zawsze zadowolone. Dobra opieka, angielski przez 5... mama Polecam! (1) Moje dzieci zakończyły edukację w tym przedszkolu. Byliśmy z nim związani... zadowolona mama Cudowne, wspaniale. POLECAM (3) W przedszkolu mam już 2 dzieci. Przedszkole jest wspaniale. Panie są ciepłe,... Ewelina rodzic - opinia (2) Zdarza się, że dziecko chodzi z zasmarkaną buzią. Poza tym super opieka,... rodzic zadowolona mama (3) Cieszę się, że moje dziecko uczęszcza do tak wspaniałego przedszkola. Jestem... mama Dorosły Przedszkolak (1) Obecnie przedszkole jest wizytówką w Naszym Mieście Gdańsk. Fachowa opieka... Dorosły Przedszkolak Obecnie Rod zadowolona mama - opinia (1) Świetne przedszkole. Dzieci wspaniale się rozwijają, są szczęśliwe i bardzo... zadowolona mama ja - opinia (1) Muszę napisać cos o paniach z obsługi więc jestem zadowolony bo widac ze... ja Ja - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Trudno mi oceniać Przedszkole jako całość i jak... Ja Wdzięczna mama (1) Przedszkole jest rewelacyje. Panie cudowne, oddane dzieciom. Emanują ciepłem... mama Zawiodłam się (1) Nie wiem na czym ma polegać wspaniałość tego przedszkola opisana przez... Dorota Maria - opinia (1) Przedszkole jest świetne. Moje trzecie dziecko tam zapisałam.Jestem zupełnie... Maria zmiana na gorsze (1) Po zmianie dyrektora nastapiła zmiana charakteru przedszkola. Obecna Pani... barbara