Przedszkole nr 84

Przedszkola

Gdańsk, Burgaska 5

Przedszkole nr 84 (1) Bardzo fajna placówka z przemiłym i oddanym personelem. Przedszkole publiczne... Mama Stasia Przedszkole godne polecenia (1) Nasze dzieci chodzą do tego przedszkola łącznie już 7 lat. Nie mamy żadnych... ZOFIA brak inicjatywy (1) Siłą napędową przedszkola są wychowawcy. Niestety brak entuzjazmu ze strony... Luka
super przedszkole (1) juz druga moja wnuczka uczęśzcza do tego przedszkola i jestesmy z niegi... Halsia OPINIA O PRZEDSZKOLU NR.84 (2) -W GRUPIE MOGĄ BYĆ 5,6,7 LATKI,CO POWODUJE ŻE MŁODSZE DZIECI SA ODSTAWIANE... RODZIC Polecam (1) Nasza córka , uczęszcza do przedszkola 3 rok , jest bardzo zadowolona , my... zadowolona mama Najlepsze przedszkole na MORENIE (2) Polecam wszystkim rodzicom przedszole nr.84 którym zależy by jego dziecko... viola Jestem spokojna o rozwó i opiekę nad dzieckiem (1) To przedszkole przerosło moje oczekiwania co do placowki należacej do gminy.... Małgorzata K. najlepsze przedszkole na morenie (1) Polecam , polecam , jestem bardzo zadowolona . Przemiła obsługa ,... maciej Biedroneczki (1) Rok córka chodziła do innego przedszkola a jak przyszła tutaj to każdy dzień... Jagna Super przedszkole (1) Moja córka uczęszcza do tego przedszkola juz 3 rok , atmosfera jest bardzo... M Mama Synków Magazynków - opinia (1) Bardzo kontaktowe i zaangażowane Panie Magda i Malgosia, syn bardzo... Mama Synków Magazynków Super grupa Żabki (1) Polecam to przedszkole wszystkim mamom, którym zależy aby dziecko rozwijało... MB