Przedwczesny wytrysk u niego

Proszę pomozcie mi ponieważ mój związek rozpada się przez kiepski seks. A w zasadzie przez jego przedwczesny wytryskOn się denerwuje, ja również. Już nie chce nam się uprawiać seksu bo co to za seks który trwa 5 sekund. on twierdzi,że nie miał tak z żadną inna kobietą Czyli to ja jestem winna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może po prostu tak mu sie podobasz, że nie może się opanować? Nie traktowałabym tego jak obelgę. Gorzejj byłoby jakby on nie mógł skończyć. Wtedy można byłoby się zastanawiać czy coś nie halo. Ile ze sobą jesteście? I czy probowaliście czegoś na przetrzymanie wytrysku? Może prezerwatywa pomogłaby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No włąsnie on w prezerwatywie nawet ma takie problemy. I próbowaliśmy róznych i żadna nie działa. Nawet te ze srodkiem przedłużającym stosunek. Bez gumki jest jeszcze gorzej. Jesteśmy ze sobą już 5 miesięcy. Uprawiamy seks od 2 miesięcy. Generalnie facet bardzo mi odpowiada sam związek zapowiadał się super. TYlko właśnie ten problem.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to są inne sposoby na przedłużenie wytrysku. Jeśli jesteście ze sobą otwarci to mozesz mu zaproponować masturbację przed stosunkiem. Ewentuanie kochajcie się na dwa razy. Drugi raz jest o wiele dłuższy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Grupa wsparcia - odchudzanie (6 odpowiedzi)

Drogie dziewczyny (niestety mężczyzn pomijam, bo oni mają łatwiej), z racji tej, że mam słabą...

Lek. Paulina Przyłucka ginekolog do prowadzenia ciąży - proszę o opinie (34 odpowiedzi)

Witam,l Czy ktoś może się wypowiedzieć o pani dr. Paulinie Przyłuckiej.

Problem z utrzymaniem erekcji (206 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...