Przeprowadzka do Gdyni

Witajcie Forumowicze, zwracam się z pytaniem do tych, którzy mają ochotę pogadać sobie na ten temat: które miejsca w Gdyni są sympatyczne do zamieszkania, a które odradzacie. Planuję kupić mieszkanie i zastanawiam się gdzie, stąd ten wątek. ( w grę wchodzi jeszcze Wejcherowo i Rumia). Super jesli w najblizszej okolicy jest podstawowka i jakis klub sportowy dla malego mezczyzny.

Jakie macie doświadczenia? Gdzie świetnie się Wam żyje a skąd najlepiej wiać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Polecam Gdynia Stocznia na ulicy Morska 95 obok szkoły Morskiej. Oprócz tego znajdują się liczne małe sklepiki i Biedronka i wszędzie blisko do Gdyni Głównej na piechotkę lub komunikacją. Chcesz kupić mieszkanie a właśnie się składa że mam na sprzedaż mieszkanie na ulicy Morskiej do własnej aranżacji jak coś szczegóły na prv :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 53

Re: Przeprowadzka do Gdyni

tylko witomino, dzielnica otoczona lasem (trojmiejski park krajobrazowy) duzo sklepow, szkoly, itd itd.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 27

Re: Przeprowadzka do Gdyni

witomino ale nie bloki z lat 70-80 tych bo azbest tam jest i ludzie na raka umieraja....
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Przeprowadzka do Gdyni

nie ma azbestu pajacu tylko lepik, jesli ktos go jeszcze ma to niech sie truje. ja ostatni pokoj parkietu z lepikiem bede zrywac lada dzien.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Przeprowadzka do Gdyni

To nie do końca tak. Pod wylewka jest płyta wiórowa nasączana kreozotem (żeby nie gnił) a to świństwo jest wyjątkowo rakotwórcze.
Ciekawe, ze nie było jakiejś ogólnej akcji usuwania tego g..
Wszystkie bloki z końca lat 60 początku 70 tak miały - Redłowo, Sopot.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

jaki azbest dziwna istoto?skąd te wiadomości masz? jak już to klej pod płytkami ale groźny jest tylko gdy komuchy nakładali go w nadmiarze..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skorzystałem http://kon-klubkomisja.pl/ile-kosztuje-wynajecie-auta-na-przeprowadzke/ szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skorzystaliśmy z usług http://kon-klubkomisja.pl/ile-kosztuje-wynajecie-auta-na-przeprowadzke/ szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

W Gdyni niestety nie ma dzielnicy którą definitywnie można by odradzić. Każda dzielnica ma swoje plusy i minusy.
Najlepiej ze względu na dojazdy do pracy/szkoły itp. szukać mieszkania wzdłuż lini SKM (http://www.skm.pkp.pl
Szkół podstawowych jest bardzo dużo. Kluby sportowe zdaje się, że się skupiają na obszarze Redłowa, Wzg. Maksymiliana, Śródmieścia.

Skąd przybywasz?
Ja osobiście nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś indziej niż w Gdyni, a mieszkam tutaj dopiero od 2009r. :)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przeprowadzka do Gdyni

są takie dzielnice, które śmiało można odradzić - mowię to jako mieszkaniec gdyni od urodzenia, 3 pokolenie. Napewno nie polecam oksywia, pogórza, chyloni i cisowej - są to poprostu nieciekawe miejsca, redłowo miejscami też jest niewesołe no ale bardzo blisko centrum. Natomiast dobre dzielnice to kamienna góra, centrum (ale też nie wszędzie) orłowo (chyba najfajniejsza dzielnia), nowe pustki cisowskie (cisza i spokoj), wiczlino (jak ktos lubi przestrzeń, a nie miasto)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Podstawowa kwestia to kwestia pieniędzy.
Mniej więcej po cenie mieszkań sama się zorientujesz które dzielnice są lepsze. Bo choć to się ciągle zmienia, to pewne tendencje widać na pierwszy rzut oka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Oby nie Wejherowo.Szkoda czasu zmarnowanego na dojazdy do Trójmiasta.
Gdynia to Redłowo(drogo),Witomina(Ciekawie i średnio drogo),Odradzam Chylonię(przestępczość).
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Gdyby zdecydowała się Pani na przeprowadzkę do Gdyni to chętnie pomogę przy przewozie rzeczy:)

http://www.arkadiusz-przeprowadzki.pl

Przeprowadzki Gdynia Gdańsk
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Przestępczość w Chyloni,taka jak w każdej innej dzielnicy!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Przeprowadzka do Gdyni

taaaak ?? ciekawe, przejedź sobie przez chylonie a potem np. na fikakowo, albo orłowo. odrazu widać różnice, jak byś był w dwóch różnych światach, rzeczywistościach. Często przejezdzam przez chylonie i jak widze te mordy zakazane i ta patologie to az mnie skreca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Obecnie z narzeczonym kupiliśmy mieszkanko na Sokółce (Gdynia Zachód, Chwarzno) Dzielnica sie rozwija a ceny przystępne. Buduje HOSSA- dobry deweloper. Do centrum 10min autem lub komunikacją miejską. Mieszkania są nowe, a więc nowe standardy i ładna architektura - szczerze polecam! Otoczenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego daje możliwość pięlnych spacerów, a i do morza jakies 10 min autem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 43

Re: Przeprowadzka do Gdyni

do kaski--- Chwarzno proszę dodać 7 dni w tygodniu notoryczne korki rano w kierunku centrum i 5 dni w tygodniu notoryczne korki z centrum do CHWARZNA wracając po pracy totalna pomyłka,Witomino stokroć lepsze,zaś autobus tak samo w korkach w obie strony do tego w numerze 147 zawsze obecny świńsko- bydlecy smrodek zatykajacy do bulu szczególnie latem w upały wszechobecny dzień w dzień , nie rozumiem dlaczego w innych nr. autobusów tak nie śmierdzi chlewem -NIEPOJĘTE
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Umyj się, to nie będzie tak śmierdziało.....niepojęte, ze to dla Ciebie takie niepojętne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Polecam Dabrowę lub Karwiny(te nowsza czesc)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przeprowadzka do Gdyni

nie polecam chwarzna---korki !!!!!!!!!!!!!!! masakra !!!!
mieszkam w centrum i jestem zadowolona ale osobiście bym wolała Dąbrowa, Mały Kack , Wielki Kack ..Orłowo , Redłowo...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Ale placisz za pozostawiony samochod w Centrum...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Wszyscy co minusują ta wypowiedz to zazdrośnicy których nie stać na mieszkanie na Sokólce, Fort Forest lub Patio Róży. Gdynia Zachód najlepsza do mieszkania dzielnica Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Przeprowadzka do Gdyni

którego dewelopera reprezentujesz?:) Zachód Gdyni=jeden wielki korek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Zadnego. Jestem mieszkańcem. Chwarzno jest zakorkowane z rana pomiedzy 7:30 a 9 rano. po poludniu korek jest na Kieleckiej. Wszystko przez światła na Witominie które działaja źle!!! Zlikwidowac światła przy Domu Starości, zrobić kladke z winda. A na Kieleckiej i przy Lidlu na Witominie usprawnić światła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

dzielnica fajna i bardzo rozwojowa, zgadzam sie. Natomiast komunikacja poki co niestety fatalna. w godzinach szczytu straszne korki, te czasy przejazdu ktore podalas to chyba helikopterem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Nie rób tego broń boże tam ludzie są dzicy patrzą na ciebie tak jak by chcieli odgryść ci rękę podobnie jak w łodzii, trzeba uważać dziwne miasto straszny smog pełno ludzi pełzających bez celu po ulicach.
Z tego co wiem z pewnych źrudeł to większość mieszkańców niekojarzy żeczywistości.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 33

Re: Przeprowadzka do Gdyni

tom - nie wiesz o czym piszesz. widać że nigdy nie mieszkałeś w Gdyni. Ja to miasto znam od urodzenia i nie znam bardziej przyjaznego. Znam wiele osób, które po przeprowadzce do Gdyni nie wyobraża sobie mieszkania gdzie indziej.
W Gdyni smogu nie ma (mylisz z Gdańskiem).

A jeśli chodzi o temat główny to jedne z najpiękniej położonych dzielnic wg mnie to Dąbrowa (wokół Trójmiejski Park Krajobrazowy). Jest tam kilka nowych inwestycji a i na rynku wtórnym też jest sporo ofert lokali kliku do kilkunastoletnich.
POLECAM :)

P.S. Jak wjeżdżasz do Gdyni to spotyka cię napis "Uśmiechnij się, jesteś w Gdyni"
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przeprowadzka do Gdyni

i tu sie mylisz na Dabrowie jest taki smog ze zima od 18 nie otwozusz okna bo pozniej nie zasniesz . pala smieciami awladze na nasze zgloszenia nie reguja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Przeprowadzka do Gdyni

do kredyty24 - Ciebie to nawet jakby ironia w d*pę ugryzła, to jej nie dostrzeżesz....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

nie wiem co palisz, ale ja też to chcę ;-)

w Gdyni mieszkam od 36 lat - ciągle na Witominie.

Nie zamieniłbym tej dzielnicy na żadną inną. Rewelacyjnie skomunikowana z centrum i innymi dzielnicami. W moim mieszkaniu zrobiłem gruntowny i generalny remont polegający na wymianie WSZYSTKIEGO - rur, kabli, podłóg - wszystkiego ;-)

Jeśli musi to być Gdynia - zdecydowanie polecam Witomino.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Przeprowadzka do Gdyni

A ja polecam Ci Demptowo. Mieszkam tu od trzech lat i nigdzie bym sie z tąd nie wyprowadził , wcześniej przez ponad dwadzieścia mieszkałem na Karwinach. Obie dzielnice są fajne z tym że Karwiny rano i po południu mocno sie korkują. Demptowo to spokojna dzielnica otoczona lasem. Jest tu sporo domków jednorodzinnych i na jednej z ulic powstało w ostatnim czasie kilka bloków mieszkaniowych. Bardzo blisko centrum i obwodnicy trójmiasta - odgrodzonej barierami dżwiękochłonnymi. Pomimo bezpośredniego sąsiedztwa z Chylonią jest tu b. spokojnie i moim zdaniem bezpiecznie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przeprowadzka do Gdyni

taak potwierdzam, demptowo jest super, ma mega fajny klimat i bylaby to najfajniejsza dzielnia w gdyni gdyby nie to, że ............ żeby sie dostać na demptowo trzeba przejechac/przejsc przez chylonie :( a chylonia jest ch**owa strasznie. niestety nie ma inne drogi dojazdu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Co do firmy przeprowadzkowej to warto zwrócić się tutaj https://ads-przeprowadzki.pl/cennik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Na pewno warto do przeprowadzek korzystać z profesjonalnych firm jak tutaj https://ads-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa-lublin/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

"żeczy" - "wistości" < brawo :) w takim razie widać że jesteś z Gdyni:) Matrix Cię trzyma..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

"Żeczywistości" rzeczywiście nie kojarzymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

A czemu nikt nie napisze o innych dzielnicach jak Chylonia? Tam są jeszcze tańsze mieszkania, są szkoły od podstawówek do liceów, sklepy(biedronki, lidle, netto, polo-market, stokrotki itp), targowiska, komunikacja autobusowa i skm, oraz trójmiejski park krajobrazowy, do centrum samochodem 15minut, tam też jest fajnie, Albo Pustki Cisowskie tuż przy lesie?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Przeprowadzka do Gdyni

wyprowadziłam się z Witomina parę lat temu na Chwarzno- zachciało mi się na Sokółkę i po 3 latach wróciłam, bo dopóki nie będzie lepszej infrastruktury, chrzanię korki i brak sklepów :) A moje ukochane Witomino - super dojazd do centrum, do SKM, do obwodnicy, wszystko pod nosem - w Witawie załatwisz wszystko + Lidl, Biedronka, etc. + tzw. ryneczek ze świeżymi warzywami, mięsem. Basen 5 min od domu, dobre połączenie komunikacją miejską, las wokoło.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Gosia ja Cie w 100% popieram, Cisowa też jest bardzo dobrą dizelnicą do zamieszkania, pomimo,że mi znajomi jak sie zastanawiałam nad nią przy kupnie mieszkania odradzali , że niby taka niespokojna,że pełno łobuzów dookoła.
Mieszkam tu od roku i jakoś nie spotkałam się z przejawem jakichkolwiek agresji ;]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przeprowadzka do Gdyni

mieszkam na Chyloni 4 lata i całkowicie nie rozumiem tego jakim cudem znaczna część mieszkańców Trójmiasta uważa Chyloni za dzielnicę nieatrakcyjną i niebezpieczna. dla mnie to jest niepojęte. Nie spotkało mnie tam zupełnie nic co mogłoby w jakikolwiek sposób odebrane jako coś przykrego, niebezpiecznego. wręcz przeciwnie, ludzie są mili, sąsiadów mam git, mieszkam w 10 piętrowcu przy Helskiej. Tam wszystko mam pod nosem. Biedronka, Lidl, Carrefour, Tesco, rynek, boisko,basen,lekarze apteki,nieopodal las, blisko SKM, pod blokiem przystanek autobusowy. w sumie nie wiem czego nie ma :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Przeprowadzka do Gdyni

a ja się zgadzam z Tobą, przeprowadziłam się parę lat temu z Witomina na Cisową i jest super! Cisza spokój, dobry dojazd, dużo sklepów, same plusy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Ja mieszkam w Gdyni Witomino od 3 lat i uważam że pod względem urokliwości i skomunikowania jest super dzielnicą! szczerze polecam :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przeprowadzka do Gdyni

obecnie mieszkam na Wiczlinie Patio róży,ale własnie kupujemy mieszkanie w Redzie niby dalej ,ale znalezliśmy fajną ofertę ,duży ogród, dojazd do miejsca gdzie pracujemy bardzo wygodny no i SKM w razie czego. Gdynia jest fajna ale nie ma za dużego wyboru.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Przed 8 pierwszych lat życia mieszkałam w Centrum, później 14 lat na Witominie i od 2 lat na granicy Redłowa z Orłowem. O tych pierwszych latach nie będę się wypowiadać, bo byłam zbyt mała, żeby to oceniać, ale na Witominie mieszkało się rewelacyjnie, choć przez ostatnie 3-4 lata dokuczały mi korki w godzinach popołudniowych zarówno od strony Kieleckiej, jak i Małokackiej, z racji też tego, że postało dużo mieszkań na Chwarznie i to częściowo zakorkowało Witomino. Ale fakt jest taki, że na Witominie znajdzie się i kluby sportowe i dobre szkoły, basen i masę sklepów. Również polecam moją obecną lokalizację blisko szpitala w Redłowie - 5-10 min. spacerkiem na klif i plaże, ptaki przylatujące na balkon, rezerwat przyrody i nawet przystępnie się jedzie samochodem do i z Gdańska, gdzie pracuję. Również 20 min. spacerkiem do Centrum Gdyni nie stanowi problemu. Dogodna komunikacja skm i zkm. No tylko cena... z tym trzeba się liczyć. Na Witominie mieszkania nowe ok. 6 000-7 000 zł/m kwadratowy, a w Redłowie 8 000-10 000zł. Ale to inwestycja na przyszłość i duży komfort mieszkania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Przeprowadzka do Gdyni

polecam mieszkania na osiedlu Horyzonty przy Sambora(boczna od Kalksztajnów na Grabówku).
Osiedle polożone w okolicach "tzw.kapelusza",blisko lasu,bardzo dobrze skomunikowane(do ul.Morskiej ok 8min).Do centrum dojazd środkami komunikacji miejskiej(4 przystanki),do SKM tez blisko.Jezeli ktos lubi spacery lub jazde rowerem, to z osiedla mozliwośc dotarcia do Parku Trójmiejskiego(trasy na Witomino,Demptowo,Działki Leśne)
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

tylko, że to osiedle buduje Semeko!!! Strach od nich kupować. Mieszkam w ich mieszkaniu w Redzie. Beznadziejnie zaprojektowane osiedle, nie ma gdzie parkować. W mieszkaniu grzyb, w garażach i piwnicach też a Semeko olewa swoich klientów. UWAGA NA TEGO DEWELOPERA!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przeprowadzka do Gdyni

hmmmm co za bzdury...mam znajoma ,ktora mieszka na osiedlu z SEmeko i jest bardzo zadowolona.Ja ostatnio interesowalam sie kupnem i poprostu czulam sie jako klient bardzo dobrze obsluzona....jedyne co mnie odstraszylo to ceny,poprostu szukam czegos tanszego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

no nie wiem czy to jest fajne miejsce, tam zaraz obok jest najwiekszy slums w gdyni, tzw. pekin. slabe miejsce. a z drugiej strony grabowek a to juz mowi samo za siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Wielki Kack, Fikakowo, Źródło Marii,- piękne tereny, Trójmiejski Park Krajobrazowy, blisko do obwodnicy, Sopotu, dobrze skomunikowane dzielnice z Gdynią Centrum. Mieszka tam sporo rodzin z małymi i dorastającymi dziećmi, jest dużo nowych placów zabawi i przedszkoli , stadnina, kort tenisowy przy szkole, niedaleko basen, ale przede wszystkim jest bezpiecznie. Nie mieszkam tam ale bardzo bym chciał. pozdrawiam,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przeprowadzka do Gdyni - WITOMINO

1.mieszkam na Witominie-Leśniczówka od 3 lat (wcześniej mieszkałam w centrum) i polecam tę okolicę,
2.cisza, spokój, las ....
3.dobrze skomunikowane z centrum (5 minut samochodem, 10 minut autobusem),
4.dla jeżdżących komunikacją miejską minusem może być brak skm, ale na przystanek w Redłowie albo na Wzgórzu można dojechać w 7 minut
5.dla osób wracających z pracy w godz 16.30-18 od strony Redłowa lub Wzgórza uciążliwy może być korek (z 10-15 minut trzeba odstać) - a wracający od strony obwodnicy nie natrafia na utrudnienia (ani rano w stronę obwodnicy, ani popołudniu z obwodnicy)
6. sklepy: tesco, lidl, biedronka, carefur (nie polecam, w witawie), gzela, żabki, apteki, dużo osiedlówek - też całodobowe, basen w szkole podstawowej, siłownia, fitness, jedzenie na telefon, urzędy pocztowe, bankomaty, przedszkole, podstawówka, gimnazum , średnia....... wszystko czego potrzeba
7. Dla rodzin z dziećmi wydaje mi się, że bardzo dobre miejsce .... las z fajnymi ścieżkami, dużo placów zabaw, podstawówka z basenem, szkoły językowe, szkoła sztuk waliki i samoobrony / Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Mieszkam na granicy Gdyni Stoczni z Grabówkiem i nie wyobrazam sobie innego miejsca do zamieszkania! Szkoła podstawowa nr 17 jest przy lesie, gdy sie tam uczyłam na lekcji zamiast sluchac Pani podziwialismy sarenki :).Gimnazjum nr 4 raczej odradzam ale blisko jest np gim.2. Duzy wybór szkół średnich. Przy ul.Morskiej jest GALEON, który oferuje naprwade ciekawe zajecia dla dzieci i nie tylko. Mamy sporo sklepów np. Lidl, Biedronka, Kaufland, Zatoka itp. Polączenie z innymi dzielnicami jest znakomite.A latem 20min spacerkiem na plaże :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Na Witominie notorycznie okradają mieszkania.Policja sobie z tym nie radzi. Odradzam kupno mieszkania w tej dzielnicy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Przeprowadzka do Gdyni

A ja polecam Gdynię północ, która ciągle się rozrasta i rozwija. Z Pogórza Górnego masz niesamowity widok na panoramę całego miasta. Jest baaardzo spokojnie, bliko lasy, do morza kilka km., na przepiękny cypel w Rewie kilka minut autem, a tam super atrakcje wodne-sportowe, ładna plaża. Niedawno na pogórzu otworzono centrum handlowe, sa dwa nowiutkie osiedla - Osiedle morskie i ShirazPark a w planach trzecie - Mistral. Dzielnica ma ok. 15 tys mieszkancow, wiec infrastruktura jest zaawansowana - szczegolnie zaplecze handlowo-uslugowe, blisko poczta, sklepy, sklepiki, kilka aptek, fryzjerów, bazarki ze świeżymi warzywami, świetna komunikacja zkm - autobus linii 194 w 18 min zawiezie Cie do centrum, po drodze miniesz piękne widoki - port, promy wycieczkowe. Jest blisko estakada i wjazd na obwodnice. Niedlugo ma byc obłuże i pogórze połączone skm-ką z resztą miasta ! blisko nowe lotnisko - choc go nie slychac:) No i Heineken Opener festiwal:) Wokól mnóstwo działek - jest gdzie odpocząć. Polecam POGÓRZE ! tylko trochę tu wieje;D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Witam, urodziłam się w Gdyni i nie licząc lat studenckich mieszkam przez cały czas w tym mieście. Mieszkałam: Centrum, Działki Leśne (Słupecka), Chylonia, Grabówek, Redłowo, Demptowo, Obłuże. Każda dzielnica ma swoje plusy i miunusy. Inna dzielnica jest fajna gdy gdy nie ma się dzieci, inna gdy się je ma, ocena zależy też od tego gdzie się pracuje i w jaki sposób się dojeżdża do pracy. Ja pracuję Gdańsk Przymorze, bardzo blisko SKM.SKM to zdecydowanie najszybszy i najtańszy środek komunikacji po trójmieście. Mieszkam Gdynia Obłuże/Oksywie. Do stacji Gdynia Leszczynki lub Grabówek dojeżdżam samochodem, dalej skm. Całość zajmuje mi około 40 min w jedną stronę, koszt miesięczny to około 120zł. Samochodem jest trochę dłużej z powrotem, wygodniej, ale za to dużo drożej. Okolica bardzo przyjemna, blisko na plaże w Babich Dołach i Oksywiu (najlepiej ścieżką rowerową), sklepy wszystkie jakie się chce: Delikatesy Alma i sieciówki w CH Szperk, Biedronki, Lidl, Kaufland i cała masa osiedlowych; fryzjer, kosmetyczka, dentysta, opieka medyczna w wystarczającej ilości, do pogotowia 10 min piechotą (dyżury nocne i weekendowe), 2 lecznice dla zwierząt kościół (a nawet dwa). W okolicy 3 przedszkola, podstawówka (2-ga trochę dalej), 2 gimnazja (3 trochę dalej) i dodatkowo gimnazjum i liceum niepubliczne, ale niepłatne (ZS Jana Pawła II). Korty tenisowe na osiedlu Komandorskim lub trochę dalej na Flocie. Basen najbliższy we Flocie na Oksywiu. Brakuje mi tylko fajnego klubu fitness, takiego z sauną, prysznicem i jogą. Dzielnica bezpieczna i stosunkowo tania. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Można spokojnie znaleźć mieszkanie z placem zabaw koło domu (bez konieczności przechodzenia przez jezdnię!). Na Demptowie też się fajnie mieszkało tylko ogrzewanie było na prąd i przez to bardzo wysokie koszty utrzymania mieszkania, ale za to do Parku Krajobrazowego "rzut beretem".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

zdecydowanie doradzam to "Wejcherowo" a zdecydowanie odradzam Wejherowo.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Mieszkalem 8 lat w centrum (Śląska),
Przeprowadziełem się na Dąbrowę mieszkałem tam 14 lat
teraz mieszkam na Demptowie już od 5 lat i co moge powiedziec:

Gdynia to jedyne miasto gdzie chcę mieszkać, centrum odradzam bo jest głośno,
Dąbrowa jest przepiękna, nowoczesna i dobrze wyposażona w infrastrukturę: 2 szkoły, publiczne przedszkole i kilkanaście punktów opieki dla dzieci, niezwykle smpatyczni ludzie (element sie wszędzie trafi ale tutaj na dąbrowie jest go niewiele), dużo sklepów, niezwykle dobrze skomunikowana: stąd dojedziesz do Oliwy, Sopotu, cała Gdynia bez przesiadek. Super. Ktoś pisał o Witominie - że jest dobrze skomunikowane: OK jeśli dobra komunikacja to połączenie z centrum i Dąbrową :)

Nie mieszkam na Dąbrowie od kilku lat i przyznam że przestaje tęsknić: mijam tą dzielnicę jeżdząc do pracy i z pracy i jak widzę te korki to nie chcę tu wracać. Okolice 7-9 i 16-18 to jeden wielki dramat. Przykład - żeby zawieść brzdąca na karwiny III (4,5 kilometra) mój kolega potrzebuje 35 minut.

teraz o Demptowie:
Cieszy siciana 3miejskiego parku za drzwiami, na spacer z dzieckiem, na rower - super rzecz.
wyjazd z dzielnicy i powrót na nią nie wiąże się z 40 minutowym korkiem. Owszem z Karuskiej na Morską bywa ciężko wyjechać ale to góra 4 zmiany świateł (10 minut)

teraz kilka wad:
1. To typowa sypialnia: brak jakichkolwiek miejsc rozrywek - poza jazdą na rowerze po wspomnianym parku. To też może być zaleta, jak kto woli.
2. Są tylko 2 linie autobusowe które nie za daleko odwiozą.
3. Demptowo to stara dzielnica raczej nie zamożnych ludzi. To sie teraz zmienia, ale stoją do teraz na dzielnicy lepianki ktorym bliżej do kurnych chat niż domów. Palą w piecu (raczej kozach) wsztystkim więc smród bywa okrutny - zwłaszcza (jak popatrzycvie na mapę hipsometryczną) że Demptowo leży w niecce, smog długo zawisa nad ulicami.
4. Zależy od miejsca ale jest dość głośno, choć ja nie narzekam - czasem w nocy bywa to uciążliwe.

podsumowując:
Pomimo że wymieniłem wiele wad Demptowa to jest to dzielnica w której polecałbym mieszkanie / dom.

Lepianki kiedyś ktoś kupi/zburzy/postawi nowoczesny dom - jak juz było w kilku wypadkach.
Jest blisko do centrum i nawet w mega korkach można w rozsądnym czasie dojechac do skweru,
Blisko do Rumi/redy/wejlandu - nie wiem czy to zaleta - ale jesli ktoś by tam pracował to demptowo jest optymalne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Wszystko zależy od upodobań, tj. czy wolisz ciszę czy gwar. Ja jestem z tych co najlepiej mieszkaliby w ścisłym centrum przy głównej ulicy.
Jeśli wolisz spokój to polecam Chwarzno-Wiczlino, a najbardziej Witomino i Pogórze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Zamiast Demptowa zaproponowałabym Pustki Cisowskie. Świetny węzeł komunikacyjny - tramwaje, autobusy pospieszne i autobusy bezpośrednio na dworzec w Chylonii. Od Demptowa różni się tym, że łatwiej się z nich wyjeżdża (brak wielkich korków i dziwnych skrzyżowań) i więcej środków komunikacji jeździ. Dzielnica jest spokojna. Blisko do przedszkola, szkoły, przychodni. Wszystko jest po nosem. Dodatkowo Tesco i Obi. Mieszkam na Pustkach od 5 lat i nie chcę się z nich wyprowadzać. Świetne miejsce zarówno dla osób z małymi dziećmi jak i bez nich :) dwa nowe osiedla, cicho, spokojnie i bezpiecznie. Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

A ja polecam Orłowo bardzo spokojna i kameralna dzielnica , blisko spaerkiem nad morze , wszystkie niezbędne sklepy pod nosem. Sporo zieleni no i komunikacyjnie blisko praktycznie wszędzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Polecam Redłowo jeśli tylko finanse na to pozwalają, można wybrać nowo wybudowane mieszkania jak i z drugiej ręki , co nie znaczy że stare. Może to być przy głównych ulicach (np. legionów) lub trochę dalej - na płycie redłowskiej (tj. w stronę zatoki). Komunikacja super, wszędzie blisko. Sklepy: hipermarket Real , Klif w Orłowie i nowobudowany kompleks obok Reala. Do tego nowoczesne stadiony ARKI (piłkarski i rugby), hala widowiskowo - sportowa. Nowe kompleksy biurowe dookoła i rozbudowywany Park naukowo-technolog. (szansa na pracę blisko zamieszkania). Rzut beretem do urzędów, plaży, skwerów, a w budowie /czemu się to ciągnie tyle lat!/ kompleks hotelowy z basenami - za kortami Arki. Kwestia bezpieczeństwa - jest ok., a do tego kończą budowę dużego komisariatu Policji przy ul. Redłowskiej. Zdrowie: 2 szpitale (Redłowo i w centrum), przychodnia zdrowia przy ul. Legionów. SŁOWEM gorąco polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Wszystko sie zgadza, tylko zrobiles jeden znaczacy blad kolego ;)

Nowoczesny stadion MIEJSKI! Olimpijska 5 od zawsze kojarzona byla z Baltykiem Gdynia.

Pozdrawiam,

mieszkaniec dabrowy - jednej z najladniejszych dzielnic (duzo zieleni, ciszy i z dobrym dostepem do calego trojmiasta)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Po co skoro obok jest Gdansk? Sopot? ale jak tak nisko mierzy....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Przeprowadzka do Gdyni

POlecam PUSTKI CISOWSKIE BLISKO TESCO DEICHAM OBI MEDIA MARKT
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Nisko? Bo co? Może Gdańsk lepszy? Nie wiem w czym... Sopot jeszcze rozumiem, ale w Gdańsku co jest? Wieczorami strach się wyjść na ulicę. Gdynia to piękne miasto. Do przeprowadzenia się polecałabym Orłowo, Redłowo oraz Wzgórze Św. Maksymiliana. Z tych trzech dzielnic świetny dojazd na Centrum, na plażę niedaleko, dużo sklepów. Blisko przystanki SKM i ZKM. Pustki Cisowskie - też świetna dzielnica. Spokojnie, blisko lasu. Wejherwo również polecam, bardzo dużo zieleni, cudowny park, Kalwaria Wejherowska, rynek. Spokój i cisza. Z tego co słyszałam, w Redzie też jest całkiem sympatycznie. ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

A ja mieszkałem trochę w gdyni, teraz mieszkam w Gdańsku i nie chciałbym tam znów mieszkać (w gdyni) - mieszkałem na Grabówku i dla mnie za bardzo tam nic nie ma - nie było weekendu kiedy chciałem zrobić zakupy i żeby nie chodzić po kilku sklepach - tu tego nie ma, tam tego nie ma itd - troche komuną mi zawiało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Przeprowadzka do Gdyni

A ja polecam Pustki Cisowskie :) Mieszkam tu od dziecka i nie narzekam. Spokojna dzielnica, dookoła las, cisza. Szkoła jest, sklepy są, autobusów też kilka jeździ, do centrum nie aż tak daleko. Nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś indziej ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz wynająć http://perfectnails.pl/zmiana-miejsca-zamieszkania/ moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Witam
Niestety już nie mieszkam w Gdyni ale miałem przyjemność spędzić tam parę latek. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia to mieszkałem w:

- Chylonia ok. 6 miesięcy
dzielnica niezbyt spokojna, w niektórych miejscach przypomina slamsy, bardzo dużo ludzi z marginesu społecznego
Podsumowanie: jeśli mieszkać to najlepiej na jakimś zamkniętym osiedlu

- Centrum ok. 6 miesięcy
spokojnie ale strasznie tłoczno na ulicach a w czasie jakichkolwiek imprez to ciężko się przedostać gdziekolwiek, budownictwo starszego typu, przeważnie bardzo małe mieszkania choć są i nowe inwestycje, odwieczny problem z miejscem parkingowym
Podsumowanie: fajnie się mieszka bo wszędzie blisko ale samochód na parkingu strzeżonym no i ciasno

- Witomino ok. rok
bardzo fajna dzielnica mieszka się spokojnie, dosyć blisko do Centrum, mieszkania większe niż w Centrum ale balkoniki przeważnie 1x1m i bardzo dużo starszego społeczeństwa, można nawet na ogrzewaniu zaoszczędzić.Jak wszystkie staruszki zaczną grzać to nawet w największe mrozy okna się otwiera bo za ciepło no i staruszki zawsze Cię obgadają będziesz na ustach wszystkich
Podsumowanie: Ciepłe, spokojne starsze społeczeństwo ale nie próbuj stanąć dziadkowi na jego miejscu parkingowym.

- Wielki Kack os. Fikakowo ponad 2 lata
bardzo fajna i spokojna dzielnica, nowe budownictwo przeważnie z miejscami parkingowymi w budynku, mieszkania duże i przestronne a niektóre też mają dosyć duże tarasy, zamieszkują tam przeważnie młode rodziny z dziećmi, w nocy czujesz się bezpiecznie wracając do domu ludzi życzliwi i pomocni
Podsumowanie: Cicha spokojna okolica, czujesz się jak u siebie

Mam nadzieję że moje doświadczenia z mieszkania w Gdyni będą pomocne.

Jeżeli chodzi o mnie to aktualnie żyję poza granicami kraju ale jeśli kiedykolwiek wrócę do rodzinnego kraju będzie to na pewno Gdynia w okolicach Wielkiego Kacku, Karwin lub górna część Małego Kacku (tzn. ta część która graniczy z Karwinami i Wielkim Kackiem) z budownictwem nowego typu czyli budynki po roku 2000.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Fikakowo jest Ok nawet zdjecie z Fikakowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Tylko Maly Kack,mieszkam na góralskiej i jest bardz dobrze,cicho ,spokojnie tylko ludzie zasmradzają jak palą w piecach lub grille
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

WITAM
mieszkam na dąbrówce-to górna część dąbrowy.mam kilka atutów ,których nie da sie przebić.
najlepsza przychodnia w calej gdyni+chirurgia jednego dnia
jedyna szkoła dla dzieci dla klas od 0-3 połączone z przedszkolem(bezpieczeństwo najmłodszych)
druga szkoła dla dzieci od klasy 0-gimnazjum
w każdej ze szkół mnóstwo zajęć dodatkowych ,klub piłkarski,tenis,skate park.

po 20 minutach dojazdu z centrum do domu autobusem czuje sie jakby w innym swiecie.drzewa,ogródki i place zabaw.

mieszkania raczej droższe(trzeba poszukać okazji),ale w gre wchodzi różnorodnosc .mozna zamieszkac w starszych blokach,młodszych, blisko lasu z zamknietymi placami zabaw lub blisko ulicy w nowoczesnym budynku nad biedronką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

wszystkie dzielnice oprócz Oksywia, mieszkalem 4 lata i wiałem stamtąd, patologia na maxa,odradzam a poza tym zero spokojnych miejsc na spacery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Z reka na sercu polecilbym Pustki cisowskie. Z dala od zgielku, a jednak wszedzie blisko. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Ja i tak uważam że Gdynia jest o wiele ładniejszym miastem niż Gdańsk o Sopocie już nie wspomnę ;]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przeprowadzka do Gdyni

Moje doświadczenia jeśli chodzi o Gdynię...

Urodziłam się na Cisowej - mile wspominam, choć niewiele pamiętam ;) Kilka razy odwiedziłam tamte okolice - siostra mieszkała na Zbożowej i z tego co zauważyłam cicha, spokojna okolica.

20 lat mieszkałam na Pogórzu Górnym. Połączenie autobusowe średnie, do Centrum dość daleko, na Wiśniewskiego korki. Rano w stronę centrum, popołudniu od Centrum.

Rok wynajmowaliśmy mieszkanie na Demptowie. Jak dla mnie zadupie straszliwe, może i odpowiednie miejsce dla osób zmotoryzowanych. 114 i 102 to jedyne autobusy odjeżdżające i jeżdżą jak dla mnie zdecydowanie za rzadko.

Teraz od roku (za 3 dni rocznica ;P) mieszkam na Witominie Leśniczówce.
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Odległość od Centrum - 7minut, dookoła las (spacerujemy z psiakiem), sklepy, poczta, szkoły, przedszkola. Cisza i spokój. Faktem jest że duża część mieszkańców to starsi ludzie, ale nie narzekamy. To ma swoje plusy. Jak się żyje z nimi w zgodzie to bywają pomocni i czujni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

W Gdyni polecam dzielnice Witomino, Karwiny, Orłowo problem moze tylko stanowic cena, za mieszkanie w nowym budownictwie od 6tys w góre.Taniej mozna dostac mieszkanie w nowych dzielnicach typu Wiczlino lub troche drozsze osiedla na Pogórzu ale wtedy to juz zdecydowanie bardziej bym polecał zamieszkac w Rumi lub Redzie gdzie jest pełna infrastruktura (kino,baseny, centra handlowe w niedlugim czasie aquapark), niby troche dalej ale jest tam SKM-ka ktora tak naprawde dojedzie do centrum szybciej niz jaki kolwiek autobus np. z Wiczlina
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przeprowadzka do Gdyni

popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przeprowadzka do Gdyni

ja polecam Redłowo, fajne teraz osiedle budują, blisko na plażę, do parku, spokój,ładna okolica. Dobre dojazdy do centrum, do obwodnicy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łapcie namiary - https://adexim.com.pl/
Organizowali dla nas przeprowadzkę z Warszawy do Trójmiasta. Duży temat, mnóstwo rzeczy, ale obyło się bez opóźnień.
Tak naprawdę kompletnie nie ma się czego czepiać, bo wszystko zostało dobrze zapakowane i zoptymalizowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jeżeli ktoś jeszcze szuka firmy zajmującej się przeprowadzkami, to ja mogę ich polecić: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Nie ma lepszych w tej branży, a ceny też mają dobre, także warto skorzystać z ich usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam jeśli chodzi o Adexim. Wszystko kompleksowo załatwione, bez opóźnień i problemów.
Terminowo - to była przeprowadzka biura, więc szczególnie nam zależało, aby wszystko zostało ogarnięte jednego dnia.
Firma nie pracowała tylko przez dobę i to jest dla nas konkret.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja za to polecam firmę Japa&Co: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Chłopaki są naprawdę bezbłędni. Zapewnią Wam wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzki i ogólnie zajmą się wszystkim. Nie ma lepszej ekipy, serio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem w przypadku przeprowadzek osób prywatnych lub firm warto skorzystać z usług najlepszych. Zainteresowanym polecam usługi firmy, z której sam skorzystałem, a jeżeli jesteście zainteresowani to info na stronie https://przeprowadzki-krakow.net .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skoro polecamy sobie tutaj firmy od przeprowadzek, to ja też jestem "fanką" firmy Japa&Co. Są bardzo skrupulatni, konkretni i dokładni. Dzięki temu nie trzeba się w ogóle przejmować przeprowadzką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To ja podbijam temat.
Za pół roku mamy w planach przeprowadzkę do Trójmiasta (ze względu na prace męża). Póki co myślimy o wynajęciu mieszkania i najprawdopodobniej w Gdyni. Moje pytanie - czy przez ostatnie lata coś się zmieniło, jeśli chodzi o przyjazne miejsca do mieszkania (rodzina z dziećmi szkolno-podstawówkowymi, praca w Gdańsku)? W jakie miejsca do wynajmu najlepiej celować? Chodzi nam o dobrą komunikację, sensowne podstawówki, tereny rekreacyjne, bliskość sklepów to atut, ale nie konieczność. Pozdrawiam i liczę na jakieś aktualne rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego Gdynia, skoro praca w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo Gdynia się nam bardziej podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://www.warszawaprzeprowadzki.pl , na której znajdziecie ofertę profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami na terenie Warszawy. Jest to firma, z której usług sam skorzystałem jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Na temat przeprowadzek fajnie opisane jest tutaj http://www.e-konferencje.pl/artykul/przeprowadzka-bez-nerwow-i-stresu/2870/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto zadzwonić http://kazunarii.pl/predka-i-skuteczna-przeprowadzka/ super ekipa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że jest to ciekawe rozwiazanie, ale ja jednak jestem zwolennikiem mieszkań w bloku. Dlatego, jeśli szukacie mieszkania na wynajem, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą najmu instytucjonalnego https://wroclaw.mdr.pl/ . Jest to jak najbardziej bezpieczna forma wynajmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skorzystałam z http://www.moto-house.pl/przygotowanie-do-przeprowadzki/ super fachowcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Może warto skorzystać z jakiejś profesjonalnej firmy, która się zajmuje teo typu rzeczami jak ads przeprowadzki https://ads-przeprowadzki.pl/transport-pianin-warszawa/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

dobry i tani projekt domu (16 odpowiedzi)

gdzie najlepiej kupić lub zamówic projekt domu? macie jakieś doświadczenia i wskazówki?

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...