Rezygnuję z ich usług
Nie będę więcej korzystał z udług sklepu.Zasługę w tym ma m.in "kerowniczka",ta z fryzurą owcy.Potwierdzam wcześniejsze opinie.Potrafi spowodować że klient czuje sie jak złodziej bądź wyłudzacz.Miałem specyficzną sytuację,z winy sprzętu,a pani usilnie probowała zrobic ze mnie wała,ze to moja wina.Na szczescie sprzedawca z sali okazal sie na tyle w porzadku,ze wysluchal moich uwag,i ruszył się żeby ze mna stwierdzic wade,ktorej reszta osob z serwisu dziwnym trafem nie ustalila (a oczywiscie objezdzali rower itd itp), a jak ja wsiadalem na rower ta "magicznie" sie pojawiala, i na moje szczescie w koncu ktos moje uwagi potwierdzil..oczywiscie "kerowniczka" zamilkla i szybko sie zmyla.
Pomne fakt, że przy jednym z rowerów który kupiłem (bo kupiłem kilka przez parę lat), a ktory sie zepsuł, "kerowniczka" na cały głos potrafiła powiedziec: "po co pan taki tani rower kupował".Jak bym w morde dostal. Przedstawilem swoje potrzeby sprzedawcy,a ten dostosowal je do moich potrzeb,dlatego kupilem taki a nie inny.Takze ta pani robi super antyreklame sklepowi. Potwierdzam też to że bzdurą jest umiejscowienie serwisu na piętrze zamiast na parterze.Troche szkoda ale sami