Adam - opinia (1) Obsluga na miare oczekiwan. Serwis ok. Wybór rowerow i akcesoriow... Adam Basia - opinia (1) Serwisuje rower i zawsze szybko, profesjonalnie ostatnio nawet "od ręki" Z... Basia Jacek - opinia (1) Pełen profesjonalizm, bez łączenia się do klienta, bez naciągania na... Jacek
Sylwia Korzeniowska - opinia (1) Jestem pod wrażeniem obsługi w tym sklepie!! Na najwyższym poziomie :) Ceny... Sylwia Korzeniowska Już BYŁY klient - opinia (1) Fatalny serwis roweru. Rower Giant kupiłem w Bugasport kilka lat temu. Kiedys... Już BYŁY klient Lukas - opinia (1) Oddałem rower na pierwszy przegląd gwarancyjny. Przerzutki gorzej pracują niż... Lukas Cezary - opinia (1) Fantastyczne Dni Testowe! Świetna lokalizacja w Otominie na terenie... Cezary Bardzo polecam! (1) Jestem stałą klientką sklepu od wielu lat. To tutaj kupiłam mój rower, kask,... Małgorzata Wasik Klient jest zbędny (1) Robią ok, ale nie mam siły psychicznej tam wchodzić jak ktoś ma mnie tak... Marcin SUPER SERWIS (1) Najlepszy serwis. Przy zakupie części nie ma problemu w "wybrzydzaniu" -... Krzysiek bardzo niemiły rozmówca (3) Szukam konkretnego roweru, dzwonię i pytam o dostępność. Nie ma, 3-4 dni -... Marcin L. Pełen profesjonalizm (1) Z usług sklepu Buga sport skorzystałam dzis pierwszy raz, oddałam swój rower... Daria Nigdy więcej! (1) Nie polecam pod każdym względem. Jeśli coś co było do tej pory dobre, po... Kola Polecam , profesjonalna porada i miła obsługa (1) Szefowa i pracownicy profesjonalnie radzą i polecają, są mili i... polecam nie polecam !!!! (1) ostatni raz byłem w tym serwisie . obsługa nie miła , najlepiej by wymienili... asior Bardzo zła obsługa (1) Może i sklep jest dobrze wyposażony, może i znają się na rzeczy ale to... Kris kamieni kupa (1) W sklepie byłem dwa razy. Za pierwszym razem naprawa roweru i małe zakupy -... don słaby sklep (1) Naprawy w tym sklepie to jakaś porażka!! Niemiła obsługa w postaci Pana który... zniesmaczona Zawsze polecałem ale tym razem... (1) Padła mi sztyca amortyzowana; po prostu pękł metal co by się kwalifikowało do... Tomasz odradzam (4) w tym roku syn chciał wymienić w Budze łańcuch w rowerze Kelly 28. Był w... bb