Świetna, przyjazna i miła obsługa (1) Polecam sklep - w trasie jak to w trasie, pieniędzy się nie bierze ale dzięki... Bartosz K. Tczewiak i sie zepsuł (1) 06,05,2011 odebrałem rower dzisiaj mamy 26 maj , pojawiły sie w nowym... rowerzysta słaby serwis bardzo słaby (1) wymieniałem u bugi cały napęd w rowerze , przedni przezutnik hałasuje cały... rowerzysta
Słaby serwis (1) W zeszłym roku kupiłem tam rower i tak naprawde to tylko serwis gwarncyjny... Piotr Kaczanowski Zależy na kogo się trafi... (1) Zarówno w sklepie jak i serwisie zostawiałem pieniądze kilkukrotnie. Tym... bls Zawiedziona... (1) Obsluga beznadziejna. Przyszlam z konkretnym pytaniem, na ktore nie uzyskalam... S. Polecam (1) Sprawnie, terminowo i fachowo(przegląd i regulacja amora).Nie sugerujmy się... Zdzisław mastercook - opinia (1) zawsze wychodzę ze sklepu zadowolony. fachowa cierpliwa obsluga. polecam bo... mastercook zadowolony klient (1) Ja z ich usług pierwszy raz skorzystałem jakieś 11 lat temu kupując rower.... Szczepan sklep i serwis ok - polecam (1) Pod koniec Maja kupiłem u nich rower za 2100 czyli zwykly rowerek na dojazdy... D.P. to co piszecie to jest chore (1) Witam. od ponad roku regularnie odwiedzam Buga. I jest to naprawde... CROOL21 nie zachwycony (1) przygoda ze slepem zaczęła się od kupna roweru-kolarzówki. A potem to różne... Wiktor Ceny (1) Wybór akcesoriów jest bardzo duży. Obsługa przyjemna i potrafi doradzić, ale... wojtekb90 i gdzie tu kryzys i walka o klienta ... :D (1) chcialem kupic u chlopakow rower za 4k, mialem juz wybrany konkretny model,... chris barnes POLECAM! (1) CZYTAJĄC OPINIE NA "DZIEŃ DOBRY" SIĘ ZNIECHĘCIŁAM, ALE POSZŁAM BO MAM 5... MAYA80 raczej odradzam (1) OGULNIE DO BANI !!!!!!!!!!!!!! KUPIŁEM TAM ROWER I TO WCALE NIE TANI I JAK... do D JK - opinia (1) Wybór części i rowerów jest świetny. Ocenę psuję obsługa (nie dyskutujcie z... JK Bywa różnie (1) Wszyscy w tym sklepie miewają bardzo dziwne humory - nie tylko kobiety.... Janusz odradzam (1) obsluga bardzo nie sympatyczna z łaska obsluguja klienta lepiej odwiedzic... G Trek w Buga Sport (1) Jeszcze nie kupiłem, ale już mogę coś powiedzieć o obsłudze. Jestem mile... Jogo