kupowałem tu tylko części (1) generalnie jeśli wezme cenę części na alegro (gdzie jest najtaniej) i dodam... greg Bynio - opinia (1) Dziwny ten sklep... Czesem pozytywnie mnie zaskoczą, ale czasami to żałość...... Bynio ten sklep mi się podoba (1) Kupiłam w tym sklepie rower. Jestem zadowolona z obsługi, bo pan mi bardzo... Beata
siaraaa - opinia (1) oddalem rower do zamotowania nowego amorka. pomierzyli ,poogladali,... siaraaa Porządny sklep (1) Dużo kupowałem w tym sklepie ponieważ jest najbliżej mojego domu; ceny są... Piotr Przemek - opinia (1) Dzisiaj kupowałem rower. Jestem zadowolony. Obsługa miła, fachowa. Polecam. Przemek fatalny serwis (1) Przeglad gwarancyjny: mialo byc wyprostowane kolo tylnie, kolo dalej krzywe,... niezadowolony klient niepolecam nikomu tego sklepu!!! (1) dzwoniłem by sie do wiedziec jakie maja ulocki a tu jakis p..... wyskoczył... adam Violetta - opinia (1) Nikt w tym sklepie nie jest zainteresowany sprzedażą zwłaszcza Pani u góry... Violetta Pracownicy, wyposażenie i serwis (1) Słyszałem kiedyś złe opinie od niektórych osób o tym sklepie jednak po wielu... boneless Obsluga wszechmogaca i wszechwiedzaca. (1) W jednym zdaniu: atmosfera w Buga Sport wywoluje we mnie wrazenie ze... biker11 Szkoda słów... (1) U buga kupiłem rower Unibika "Mission". Sam rower bomba i polecam firme ale... szynyszyl Hamulce avid (1) przed maratonem w gdansku w piatek poszedlem do sklepu zeby kupic adapter na... CORRATEC CHOJNICE