Klocki hamulcowe do avid elixir za 80 zł!!!!! (2) Klocki hamulcowe do avid elixir za 80 zł!!!!! Cena jak za klocki do samochodu... Tomek NIE POLECAM!!!!!!!!!!! (1) z czystym sumieniem nie polecam jako ze nie jestem jakimś wielkim fanem... tomek Zadowolony (1) 2005 kupiłem rower i do dzisiaj cieszę się z przyjemnej jazdy na nim wracam... Fazer
Nie polecam (2) Kupiłem od nich rower później oddałem na pierwszy przegląd po tym same... Łukasz W Polecam, ALE... (2) Od wielu lat korzystam z usług serwisu, oraz asortymentu sklepu. W maju 2011... Marek Gdańsk-Siedlce zakupy części (1) Korzystałam z tego sklepu, bo najzwyczajniej przyzwyczaiłam się do niego.... była klientka Dramatyczna obsługa (1) Byłem ostatni raz w tym sklepie 5 lat temu, nie chodziłem tam ze względu na... kuba Szybko sprawnie (1) Byłem dzisiaj z nietypową sprawą serwisową ,okazuje sie że mozna szybko... Włodzimierz Serwis Rowerowy na I pietrze??????? (2) Umówiłam się w sklepie, że przyjadę z rowerem aby pracownik sklepu mógł... figuana NIGDY WIĘCEJ TAM NIE WRÓCĘ. (1) dzis w tym " centrum " rowerowym czekałem 15 minut w kolejce 2... TOMASZ Troche naciągają (1) Nie mogę narzekac na jakosc napraw. Ale czemu musze wymienic wszystko co w... Były klient Przestaję korzystać z usług za to jak traktuje sie kienta (1) Rezygnuję z ich usług Nie będę więcej korzystał z udług sklepu.Zasługę w tym... Mafia majk Duzy asortyment rowerow, bardzo slaba zenska obsluga (2) - Kupilem rower ze wzgledu na dobry współczynnik wyposarzenie/cena ( akurat... Jezdze codziennie Polecam (1) Szeroki asortyment. Bardzo dobre polskie rowery marki UNIBIKE. Kupiłem w tym... Dariusz POLECAM (1) Kupiłem w Buga już 3 rowery i jestem bardzo zadowolony z pozycji które mi... Dembowy Polecam ! (1) Bardzo dobra i szybka obsługa. Trochę długi czas oczekiwania na naprawę ale... ZXC Bardzo pozytywna opinia (1) - przez telefon poinformowano mnie o możliwości zakupu roweru zeszłorocznego,... Jar Podejście właściciela - słabe to mało powiedziane (2) Jeśli nie jesteście MANIAKAMI rowerowymi tzn. potrzebujecie fachowej porady... Ja Pierwsze zakupy na plus (1) Szukałem w 3mieście konkretnego roweru i znalazlem dopiero u nich. Przez... Bartek Nie Polecam!!!! (1) Zarezerwowałam rower na następny dzień, ponieważ nie miałam jak go zabrać.... Martu$a