D. Homik - ocena (1) Zarówno ja, pilot wycieczki, jak i moi goście, jesteśmy pod ogromnym... D. Homik Małgorzata - ocena (1) Fantastyczny i mega sympatyczny przewodnik. Człowiek z ogromną wiedzą i... Małgorzata iii lo ostrów Wlkp. - ocena (1) Wiedza o atrakcjach turystycznych przekazana przejrzyście i rzetelnie. Polecam. iii lo ostrów Wlkp.
Jan - ocena (1) Dziękujemy bardzo za przewodnictwo dla grupy z K......na. Spotkał nas pełen... Jan J. Matysiak - ocena (1) Profesjonalizm, wiedzą, humor. Polecam. J. Matysiak Agata - opinia (1) Sama byłam pierwszy raz w Trójmieście. Na ofertę Pana marka trafiłam zupełnie... Agata Ewa z Poznania - opinia (1) Pan Marek jest: miły, konkretny, zawsze przygotowany, punktualny, otwarty na... Ewa z Poznania Ewa Szklarzewska - opinia (1) Pan Marek był naszym przewodnikiem po Trójmieście w dniach 1-3 maja2023 roku... Ewa Szklarzewska Monika - opinia (1) Pan Marek w ciekawy sposób przekazuje informacje. Miło i sympatycznie... Monika Nauczycielki z Zielonej Góry - opinia (1) Pan Marek Formela oprowadzał 6 grudnia 2022 r. wycieczkę szkolną z Ekonomika... Nauczycielki z Zielonej Góry Agnieszka - opinia (1) Pan Marek świadczy usługi przewodnickie na najwyższym poziomie, wysoka... Agnieszka Maciej - opinia (1) Super. Dziękujemy bardzo za mile spędzony czas Maciej Lidia - opinia (1) Zwiedzałam z Panem Markiem Gdańsk. To były niezapomniane chwile. Pan Marek to... Lidia Beata Puda - opinia (1) Bardzo ciekawie przedstawiona historia Gdańska, serdecznie polecam... Beata Puda Tomasz Rajch - opinia (1) Bardzo merytoryczne, konkretne, ciekawe zwiedzanie Trójmiasta, wysoka kultura... Tomasz Rajch Maria - opinia (1) W dniach 25.06-27.06.nasza grupa zwiedzała Trójmiasto. Dzięki Pamu Markowi... Maria Magdalena Gójska- Gogol - opinia (1) Pan Marek przedstawił młodym dziennikarzom Trójmiasto w nowej odsłonie.... Magdalena Gójska- Gogol Czwórka przyjaciół z Warszawy - opinia (1) Szczęśliwym zrządzeniem losu natrafiliśmy na p.Marka Formela. Przewodnik... Czwórka przyjaciół z Warszawy Zofia Ziaja - opinia (1) Wspaniała wycieczka, w ciekawy sposób przekazane informacje. Dziękuję... Zofia Ziaja magda - opinia (1) Wycieczka na Westerplatte była wspaniała. Oprócz wiedzy historycznej różne... magda