M.S - ocena (1) Serdecznie dziękujemy za życzliwośc, którą obecnie można podziwiać tylko w... M.S pawel - opinia (1) Kilka razy odwiedziłem obiekt, spostrzeżenia: - trudno się dzodzwonić,... pawel Beznadzieja (1) Nie sposób się dodzwonić, czy zarejestrować na kolejny dzień. Tak to jest:... Jarek
neurolog (1) neurolog inicjały Z.G nie przyjemny \'\'doktorek\'\' chyba wykonuje zawód z... piotr witam ............................... (2) Jeden ciągle powtarzający się problem z panią z księgowości i walka o swoje,... p. polecam (2) Do przychodni należę od 3 lat, a z usług korzystam ok. 2 razy w miesiącu. Na... XYZ Magda - opinia (1) Od tygodnia próbuję dodzwonić się na dwa numery do rejestracji AOS (poradnie... Magda rejestracja dzialki lesne (3) ta przychodnia -rejestracja to jakas pomylka dzis dzwonilam 10 razy aby... gosc Przychodnia Dzialki Lesne Gdyniaul.Warszawska (3) Pragne serdecznie podziekowac calemu Personelowi Medycznemu za wspaniala... Mirek.S Ortopeda (1) Przychodnia wprowadza w błąd mówiąc , że obowiązują godziny przyjęć.... Zawiedziona Beznadziejna pielęgniarka Pani K. (1) Korzystam czasami z usług tej przychodni,panie w rejestracji są... Kłobukowa Żałosne... (3) Jestem absolutnie oburzona brakiem kompetencji osób pracujących w rejestracji... Kamila Schwarz - pacjentka dr Kornacka (1) Bylam na wizycie z dzieckiem, nie uzyskalam zadnej fachowej odpowiedzi ani... Dee Dee Polecam szczególnie diagnostyka jest na wysokim poziomie (1) USG miałam opisane bardzo szczegółowo i chętnie wracam by Pan dr robił mi... Alicja Nieroba