Pani Justyna Łagoda (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Justynę. Ciąża i poród bardzo... Alicja REHABILITACJA (1) Ze względu na bardzo długie kolejki na NFZ poszłam do rehabilitanta właśnie... Pani Ola Katarzyna L. (1) P. Ola- Jestem osobą która od lat bardzo cierpi z powodu zmian... Katarzyna L.
Pan Maciek Kurek (1) Bardzo polecam!!! Pan Maciek zdziałał cuda z moim kręgosłupem! Świetny... Ania Rehabilitacja dziecka u Pani Renaty (2) W styczniu 2016r. trafiłam z 4-miesięcznym dzieckiem (asymetria) na... Justyna rehabilitacja dziecka (1) Moje dziecko jest wcześniakiem. Chodzę do Pani Reni na rehabilitację jeszcze... Karolina D. Rehabilitacja u Pana Maćka Kurka (1) Chodziłem na ćwiczenia do rehabilitanta Pana Maćka Kurka. Jestem bardzo... Grzegorz Przychodnia Morska, pan Maciej (1) Przyszedlem do przychodni z powodu bólu biodra i całej nogi. Wszyscy mi... Andrzej Pani Justyna Łagoda (1) Pani Justyno bardzo dziękuję za uratowanie mojego kręgosłupa! Myślałam, że... Ewa Zdzisława - opinia (1) Korzystałam z rehabilitacji przez 2 tygodnie.Jestem pod... Zdzisława Maria R. - opinia (1) Z zabiegów rehabilitacyjnych w tej przychodni korzystałam przez 2 tygodnie .... Maria R. Wspaniała przychodnia (1) Chodzę już 1,5 miesiąca na rehabilitację łokcia, jestem bardzo zadowolona z... Kasia Godni polecenia!!! (1) Moi poprzednicy już wszystko napisali. Super miejsce i absolutnie... Anna W. Pełen profesjonalizm!!! (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem Przychodni Morskiej. Zostałam do niej... Patrycja Gorąco Polecam. (1) Witam. Jestem pacjentką w tej przychodni od 3 miesięcy i z całą pewnością... Kamila OGROMNY POZYTYW !!! (1) Korzystałam z zabiegów rehabilitacyjnych w tej przychodni przez prawie 2... R Wielki Pozytyw ! (1) Miałem możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w tej przychodni i... Robert