Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 11/2

marta - opinia (1) Polecam. Kompetentnie i z empatią. Świetny chirurg. marta Iza - opinia (1) Pelen pofesjonalizm i wspaniale podejście do zwierząt. Iza Cenny mocno wygórowane !!! (1) Nie polecam!!! Trafiłam tam przypadkiem i strasznie żałuje ale mam nauczkę i... Ilona
Super obsługa (1) Serdeczne podziękowania dla doktor Anety za cierpliwość i profesjonalną... Magda Piesek nie przeżył (1) Bardzo przeżywamy śmierć Naszego pieska. Był młody i nie przeżył doby po... X Pełen profesjonalizm (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy z naszym psem, badania miał zrobione od... Marek Polecam! (1) Zarówno dr Maja jak dr Aneta są kompetentne, świetnie nawiązują kontakt ze... Lucyna Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Przychodni. Pani Doktor rzeczowo i... Aleksandra Bardzo miła Pani. (1) Zamienił bym się z kotem miejscami :) Kot Doskonaly weterynarz (1) Polecam!!! Wspanialy weterynarz. Rzeczowy, pozyskujacy wszystkie informacje... Edyta Janczak Miecia (1) Pełen profesjonalizm pani Doktor, widać zaangażowanie i miłość do... anna Super (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Cudowna Pani Doktor z rzetelną wiedzą,... Izabela