Polecam :) (1) Po kilku wizytach w tej pięknej lecznicy, mogę z czystym sercem ją polecić.... Andrzej Wrażenia po wizycie (1) Przychodnia weterynaryjna na bardzo wysokim poziomie obsługi. Lekarze ze... Anna ulubiony weterynarz naszych pupilków (1) Pan doktor zna się na wszystkich zwierzakach i leczy je z troską. Zajął się... Adrianna L. z córeczkami
ODRADZAM. (1) szczerze odradzam. pojechałam, bo miałam awaryjną sytuację, ale jestem pewna,... mar Najlepszy weterynarz (2) Polecam wszystkim, profesjonalnie , miło i zawsze skutecznie!! ewa leczenia ... (1) nie polecam,brak zaangazowania i prawidlowego podejscia: lek.zwierze. Barbara Świetny weterynarz (1) Do Pana Kreffta trafiłam po tym jak w innej lecznicy powiedziano, że moja... m. ropomacicze u szynszyli (1) Szynszyla zachorowała kilka tygodni temu. Różni lekarze z powodu braku... Justyna fachowa pomoc (1) Do lecznicy trafiłam z kotem, który przestał chodzić. Ze zdjęcia rtg... KA Profesionalnie i sympatycznie (1) Ceny przystępne, jedne z najniższych w Gdyni, Sympatyczna obsługa. Pan... PAKO