Przyganiał Kocioł Wokowi

Bistro

Gdańsk, Łąkowa 10

ewa - opinia (1) Najlepsza kuchnia azjatycka w Trójmieście. Bywam często i zawsze mega... ewa Maro - opinia (1) Mega miejsce, super ludzie i pyszne jedzonko. Polecam :D Maro Poly - opinia (1) Słaby path thai Pan nie za miły przez telefon,pozatym mało autentyzmu w ty... Poly
Piotr - opinia (1) Najlepsza azjatycka kuchnia jaką jadłem. Rewelacyjny pstrąg w tempurze a o... Piotr przepysznie :)! (1) przemiłe zaskoczenie, przepyszny i ogromny Ramen, jeden z najlepszych jakie... Paulina Świetne jedzenie! (1) Bardzo kreatywna kuchnia, piękna prezentacja dań, profesjonalna obsługa z... Joanna Rewelacyjny ryż Korean BBQ (1) Jadłam ryż a kolega Udon, obie potrawy były bardzo smaczne, ryż był tak duży,... Magda Kiepski pad thai (1) Niestety był to najgorszy pad thai jaki jadłam Sos z pomidorami dla... J Rewelacyjne miejsce (1) Rewelacyjne miejsce. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, właściciele otwarci... Marek Agnieszka - opinia (1) Nowe, fajne miejsce na kulinarnej mapie Gdańska!!! Zupy i makarony super,... Agnieszka Coś pieknego (1) Super jedzonko , super obsługa , która potrafi świetnie przedstawić kartę .... Agnieszka Wspaniałości, które warto posmakować (1) Eksplozja smaków, w doskonałym połączeniu. Ciepły, przytulny klimat.... Bożena