Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły 3- ci rok i muszę przyznać, iż nie żałuję. Nauczyciele starają się jak najlepiej uczyć powierzone pod ich opiekę dzieci. Jeśli pojawia się jakiś problem to nauczyciel od razu go wyjaśnia a nie udaje, że wszystko się rozejdzie po kościach. W tym miejscu przyznaje plus Dyrektorowi, który widać, że żądzi szkołą "gospodarską ręką" i jest otwarty na nowe propozycje, uwagi. Widać, że co roku coś nowego ulepsza w szkole i jej otoczeniu. Ja jako rodzic w tej szkole nie czuję się jak intruz więc mam nadzieję , że i moje dziecko czuje się tam dobrze :). Ja osobiście polecam tą szkołę, m.in. dlatego że mają kuchnię na miejscu, pielęgniarkę, w WC jest papier toaletowy ;), Panie na portierni i w szatni szybko zapamiętują dzieci i rodziców i co mi się podoba jak, któreś dziecko zachowa się niewłaściwie zwracają na to uwagę czyli szkoła"uczy i wychowuje".
Minusem moim zdaniem jest zbyt ograniczona oferta zajęć pozalekcyjnych- bezpłatnych, np.: z gry na jakimś instrumencie natomiast szkoła ma bogatą ofertę zajęć sportowych.