Sp 77 Gdańsk najlepsza (1) Obie moje córki ukończyły tą szkołę i serdecznie polecam każdemu rodzicowi,... Monika Wspaniała szkoła (1) Doskonała szkoła polecam innym, fantastyczne obiekty sportowe, doskonałe... Marta Super szkoła (1) Bardzo Dobra Szkoła. Najlepsza szkoła na orłowskiej 13 Karolak Antek
Przyjazna Szkoła dla Dziecka i Rodzica (1) Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły 3- ci rok i muszę przyznać, iż nie... Matka dziecka1-3 Wzorowa szkoła (1) Tęsknię, nigdzie indziej nie znajdzie się tak otwartych osób jak w ZKPiG7. Były uczeń Mercedes wśród szkół pomorskich (2) Wysoki poziom nauczania mający odzwierciedlenie w wynikach uczniów w różnego... mama trzecioklasistki Piękne lata!!! (3) Chodziłem od zerówki i IA do VIIIA klasy. W-f miałem z obecnym dyrektorem,... Krzysztof Lemański Dziękuję! (1) Jutro kończę naukę w SP77. Ze smutkiem, bo nie będę kontynuowała nauki w G7.... Absolwentka Fantastyczna szkoła. (1) Bardzo polecam naukę w tej szkole .Wysoki poziom nauczania,wspaniała kadra... Mama Super (2) To mała szkoła i bardzo dobrze bo można wszystkie dzieci upilnować.Panie... Syla BARDZO DOBRA SZKOŁA (1) Z czystym sumieniem można polecić zarówno podstawówkę jak i gimnazjum. Super... Kate3city Dobra kadra nauczycielska (1) Mam bardzo dobre wspomnienia z tej szkoły. Zdecydowanie polecam! Ewa POLECAM (1) Polecam tą szkołę wszystkim rodzicom. Poziom nauczania wysoki, wyposażenie... Mama PANI DYREKTOR (1) TO JEST WSPANIALY CZLOWIEK JAK I RESZTA PEDAGOGOW MOJA CORKA ZLE SIE POCZULA... MALGORZATA MARSZALKOWSKA FANTASTYCZNA SZKOŁA (1) JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WYBORU TEJ SZKOŁY. Z UZNANIEM PATRZĘ NA... marta świetna szkoła (1) szkoła bardzo fajna, dużo kólek zainteresowań dla maluchow,wykwalifikowany... marta świetna szkoła (2) Moje dziecko w zeszłym roku skończyło tę szkołę, przez 6 lat nauki miało... Natasza K. wspaniała szkoła (1) Dawno nie widziałam by tak wiele działo się w tym miejscu. Szkoła na medal.... Lilith Extra!!! (1) Super szkoła! lol Krzysztof 35 - opinia (1) Szkoła o bardzo wysokim poziomie. Czysta, elegancka i bezpieczna. Krzysztof 35