Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

Temat dostępny też na forum: Przymorze
Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W łazience wisi pierwszy grzejnik...
Jaki rozmiar kupić żeby pasował bez przeróbek?
Łazienka ma ze 4-5m2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

pewnie zasilanie boczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

człowieku, możesz na Marsie mieszkać...

grzejnik ma pasować do pionu budynki i jego projektu grzewczego a nie jaki ma mieć wymiar i czy ma do kafelek pasować...

idź do spółdzielni mieszkaniowej i się dowiedz o resztę...

skąd wyśta się wzięli ? z PGR-a ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

Nareszcie , mądrego to warto poczytać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam jeszcze zajrzeć tutaj https://econovli.pl/41-grzejnik-lazienkowy-elektryczny-grzejnik-elektryczny-lazienkowy-grzejniki-elektryczne-lazienkowe Grzejniki łazienkowe sa bardzo dobrej jakości i sa nowoczesne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powiedz człowieku na huk mi grzejnik za 2 tysiące. Mentalność Polaka zastaw się a postaw sie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem http://dickmann.pl/szybkie-sterowanie-grzejnikiem/ bardzo dobry zakup muszę szczerze powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem http://krakster.pl/zalety-grzejnikow-irsap/ świetny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

Żeby wymienić grzejnik i tak musisz spuścić wodę z pionu czyli udać się do administracji budynku.
Facet, który zamknie zawory i spuści wodę z pionu powie Ci, jaki grzejnik kupić (tzn. rozmiary, rozstaw przyłączy, ich średnica itd).
Nikt na Forum wróżką nie jest, żeby to wiedział na podstawie wyłącznie informacji, że to blok na Przymorzu ;)

Dla pewności, możesz po spuszczeniu wody odkręcić grzejnik i wziąć go pod pachę jako wzorzec, jadąc do sklepu po nowy :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

panie SAYL czy jakoś tam nie wiem kim tam pan jest z zawodu ale na pewno nie ma pan pojęcia o temacie o którym pan się wypowiada . Dzisiaj rzadko wodę się spuszcza ale jak ktoś woli to niewiele kosztuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

> panie SAYL

Mógłbyś nie przeinaczać mojego nicka?

> nie wiem kim tam pan jest z zawodu

Jestem agentem ubezpieczeniowym

> nie ma pan pojęcia o temacie o którym pan się wypowiada

Jakbym nie miał pojęcia, to bym się nie wypowiadał.
Oczywiście.. można zamrozić rury. Ale często króćce grzejników w blokach są na tyle krótkie, że nie ma dojścia.
Poza tym..to kosztuje.
Spuszczenie wody administracja robi za free.
I dosyć często spuszcza ją na sezon letni sama od siebie.
A przynajmniej... kilka razy sie z tym spotkałem. Latem piony były suche bo administracja przewidywała remonty.
Wystarczy podejść i zagadać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

wystarczy aby pan dał ogłoszenie i zaczął nosić te grzejniki do Castoramy . Poza tym wody nie spuszcza się z pionów z dwóch powodów i za pewne pan nie wie dl czego , skoro wypisuje pan tu takie banialuki . Dziwne , dwadzieścia lat robie w tym i jakoś nie spotkałem jeszcze klienta w sklepie ze starym grzejnikiem pod pachą hahą . Ciekawe jak będzie wyglądał z oknem balkonowym w łapie jak będzie chciał wymienić . Pozdrawiam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

> wody nie spuszcza się z pionów z dwóch powodów i za pewne pan nie wie dl czego

Oczywiście, ze wiem dlaczego nie powinno się spuszczać wody z instalacji C.O. a powody znam nawet trzy ;)
Ale to teoria a ja piszę o praktyce.
A w praktyce spotkałem się z suchą instalacją latem kilkukrotnie.

> dwadzieścia lat robie w tym i jakoś nie spotkałem jeszcze klienta w sklepie ze starym grzejnikiem pod pachą

A dowcipy rozumiesz, czy śmiejesz się dopiero, jak ktoś ci je wytłumaczy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

pana dowcipy śledzę od dawna i proponowałbym przed każdą pana wypowiedzią aby napisał pan - UWAGA ŻART , pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

Ja kupiłem z Econovli łazienkowy grzejnik elektryczny TOUCH. Dziala tak, że jest ustawiony na temperaturę komfortowa za każdym razem jak wykryje kogoś w pomieszczeniu. Wiec nie marnuje energii jak nie potrzebuje. Wygląda bardzo estetycznie, płaski, bialy na sredniej wysokosci na ścianie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy?

i dlatego być może, Mediaidoto będziesz płacił za ogrzewanie 2 x więcej w roku, jak i twoi sąsiedzi.

bo kupiłeś ładny i estetyczny a nie zgodnie z właśnością grzewczą budynku....

pisałem o tym wyżej, ale wy zawsza wolita posłuchac kogoś z galerii handlowej albo innego buca...

być może tym super modnym przed znajomymi grzejnikiem, spied....lełeś cały pion budynku baranie, bo mieszkasz w starym bloku, gdzie jak jeden grzejnik jest inaczej ustawiony to wszyscy płacicie za dużo...

Tak to jest jak się nie czyta, ale chce się pochwalić firmą znajomym...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam http://knoppik.pl/tani-i-dobry-grzejnik/ uważam że to naprawdę dobry zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem https://budiro.pl/czym-wyrozniaja-sie-grzejniki-konwekcyjne/ powiem Ci że w zupełności wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie można sobie samemu zmienić wielkości grzejnika.
Wymianę grzejnika trzeba zgłosić do Spółdzielni.
Oni wyznaczają wielkość grzejnika i koordynują przeniesienie opomiarowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://www.marcinrozalski.pl/zalety-oslon-na-kaloryfery/ świetne wykonanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

Jak wykurzyć mysz ze ściany? (69 odpowiedzi)

Dzień dobry wszystkim! Po kolejnej nieprzespanej nocy postanowiłam napisać o moim problemie....

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...