Przystań

Restauracje Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Chwarznieńska 47A

Pysznie. (1) Pizza oraz dania obiadowe bardzo dobre. Szybkość realizacji zamówień... Adam Nie polecam (1) Zamawiałam obiad . Dowóz ponad godzinę chociaż pani zapewniała mnie że będzie... Ewa masakra (1) Jakość potraw do ceny nieadekwatna,przydałaby się Magda Gesler,słychać bylo... niezadowolony
Nie polecam (2) Ocena na pizza portal 4.7 to jakaś kpina.Dzis zamówiłem z rodzinką pierwszy i... Rafał Nie jest źle (3) Pizzeria bardzo przyzwoita, ładnie wystrojona z niezłą obsługą. Sosy do pizzy... Falkowski Świetne ciasto (2) Wielokrotnie zamawialiśmy pizzę w Przystani. Bezproblemowa obsługa, szybka... Joanna Bardzo smaczna pizza (1) Pyszne ciasto do pizzy. Czas oczekiwania do dowóz to ok 20 minut. Do tej pory... Magda PIZZA na bardzo dobrym cieście :) (1) Uprzejma i ciepła Pani po drugiej stronie słuchawki, szybka dostawa w 20 min.... Witominka niesmaczne! (5) Niestety trafiliśmy z mężem na niedopieczona w środku pizze i spalona na... IZABELA tak powinno być wszędzie (1) Jedzenie pyszne porcje ogromne, obsługa mila i profesjonalna. negatywne oceny... rodzic jedzenie jak z paczki , (2) nie smakowało mi za bardzo , niestety nie polecam . Darek Pizza z górnej półki !! (1) Będę szczery i konkretny. PIZZA ( BO GŁÓWNIE TO DANIE JADAM ;p) Wyśmienita!!!... Rudy Pełen profesjonalizm! (1) Jak najbardziej polecam...wyprawialiśmy tam urodzinki córci. Sale pięknie nam... Olka Same pozytywy :) (1) Przepyszne pizze,bardzo smaczne obiady,a swoją drogą miła obsługa i przyjemne... Damian TRAGEDIA! (1) Jedzenie bez szału, pizze są ok choć w środku niedopieczona a boki do... Alexx WSPANIAŁE MIEJSCE (1) Nie mogłam się nie odnieść do ostatniej opini. Ja jadam w Przystani z moim... Karolina Polecam (1) Dobre jedzenie, miła obsługa, czysto. Krzysztof Z PEŁNYM PRZEKONANIEM POLECAM!!! (1) Wspaniałe miejsce, wspaniała obsługa, brawo dla kucharzy. Trzymam kciuki z... Maria z Rodziną Pyszna Pizza (1) Polecam!!! Pyszna Pizza, bardzo miła obsługa.:):) Ania