Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 13

No nie znam zbytnio szczegółów, trochę tu poczytałam i tym się przeraziłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy na 14- stą, a ty na którą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mia mam podobne zdanie jak Ty, pragnę wierzyć, że moja sytuacja się już nikomu nie przytrafi ...staram się być racjonalny i nie hejtuje tej hodowli... pani mówiła, że gwarancji zdrowia nie daje nikt na nic. Podkreślam kontakt z panią był od pierwszego dnia choroby do samego końca ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie opanujcie się...w każdej hodowli może się wydarzyć wszystko, nikt was nie zmusza, żeby brać tam pieska jeśli macie obawy. Przestańcie się nawzajem nakręcać. Wiem, że zaraz znajdą się tacy, którzy będą hejtować mój wpis, ale taka jest prawda. Najlepiej jak każdy sam się przekonać, pojedzie, porozmawia, zobaczy. Przykro mi Neon, że tak u Ciebie się stało i szczerz bardzo współczuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O której masz odbiór, bo ja też jutro odbieram?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem przerażona. Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o mnie to tak-Arka lub Tobi.
Wiesz coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy chodzi tu o hodowlę Arka u p. Izabelli?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piesek wyglądał na zdrowego przez trzy dni ... leków nie dostałem na drogę bo byłem pewny, że jest zdrowy ... co do innych niewiem, może są zdrowe ... a ja miałem takiego pecha ... Hodowca był zemna cały czas w kontakcie zaproponował nowego psa ... na co absolutnie się nie zgodziłem ... muszę odczekać pół roku zanim wirus zniknie z środowiska ... niewiem ile jest tam jeszcze piesków ... życzę szczęścia .. u nas ogromna pustka w domu ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę o odpowiedź na jeszcze kilka pytań. 1.Czy piesek jak odbierałeś wyglądał na chorego? 2. Dawali mu jakieś leki na drogę? Jeśli tak to był jakiś taki osowialy?
3. Czy zostały tam jeszcze inne pieski z tego samego miotu, albo czy były jakieś z innego?
4. Szczeniaczki były w domu?
5. Zglaszales do tej Pani, że piesek umarł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maltańczyk, 9 tyg ( niby) diagnoza parwowiroza po 3 dniach od odbioru. Psa już nie ma ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neon
Jakiego pieska brałeś?
I ile miał tygodni? Podobno jeden z miotu, już został sprzedany, więc się zastanawiam czy to ten Twój (miał jakąś małą wadę która wpłynęla na obniżenie ceny)/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.
Pani podała mi tylko miejsce do którego mam dojechać A potem prosiła żeby dzwonić bo trudno dojechać dlatego pytam czy jest jakiś konkretny adres.
CZY wplacalas jakaś zaliczkę?
Kiedy jedziesz po odbiór pieska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam adres, ale go chyba hodowca powinien Ci podać. Jest coś takiego jak RODO A to jest "miejsce publiczne "...to tak jakbym podała Ci nazwisko osób, o które pytasz. Wszystko można znaleźć w Internecie. A na fb wystarczy w grupach związanych z hodowlami, maltanczykami itp w lupce wpisać kartuzy itd i pod postami są wypowiedzi tych osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mia. Jak odbierzesz pieska daj znać.
CZY znasz dokładny adres tej hodowli (nie wiem za bardzo jak trafic).
Jak wyszukać osoby na gg, które mają pieski z tej hodowli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli pytanie było do mnie to brałem Shih Tzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czy to to samo, ja odbierałem psa z Gdańsk-Osowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam wszystkich, widziałam że dużo osób interesuje się maltanczykami z tej samej hodowli. Hodowla z Kartuz. Czy ktoś może doradzić, czy warto od nich wziąć? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka dobra rada, jeśli szukacie pieska z wielopokoleniowym rodowodem, po interchampionach z linii koreańskiej, z gwarancją czystości rasy, to proponuje przyszykowac min. 5000 i nie szukać na olx
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałam pieski, nie mogłam ich dotykać bo nie miały wszystkich szczepień, zostaly mi przyniesione. Matkę mam zobaczyć przy odbiorze. Proponuje czytac ze zrozumieniem. A dla bardziej dociekliwych proponuje poszukać właścicieli piesków chociażby na fb. Znajdziecie tam dużo osób i duzo informacji.Właścicielka jest kobieta. Prowadzi to razem z mężem, córka i synem. Zresztą, tak jak napisałem poprzednio...to jest każdego indywidualna decyzja. Nie będę się sugerować tym co piszą w Internecie. Polecano mi wczesniej jedna z hodowli należąca do zkwp, pojechalam 400km i szczerze...bezdomni żyją w lepszych warunkach.(bez obrazy dla nikogo). Kama proponuje Ci samej pojechać i się przekonać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Psy bez smyczy mam juz dość! (239 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...