Psi Salonik

Pielęgnacja zwierząt

Gdynia, Pomorska 14/10

Alicja - ocena (1) ⭐️Profesjonalizm na najwyższym poziomie ⭐️ Pełne zaangażowanie... Alicja As - ocena (1) Ostatnie strzyżenie oceniam bardzo źle, Pomimo ustaleń przed usługą... As Weronika - opinia (1) Odbyłam kurs i jestem bardzo zadowolona, zdobyłam dużą wiedzę praktyczną jak... Weronika
KajaA - opinia (1) Bardzo źle nie polecam źle nieprzyjemne KajaA Zdzisław - opinia (1) A ja niestety nie polecam - duża zmiana na początku był to profesjonalny... Zdzisław Polecam (1) Super podejście do psiaków, od 3 lat jesteśmy stałymi klientami Pani Dominiki... Asia Najlepszy salon w 3miejscie! (1) Od 2 lat regularnie odwiedzamy psi salonik z moja suczka PRT. Pani Dominika... Kamila Super groomer (1) Pani Dominika troskliwie zajęła się kotem. Po wizycie futerko było pięknie... Monika Przecudowny (1) Rewelacyjny Salonik dla psów.Jestem bardzo zadowolona z usługi, a mój pies... Anna Najlepiej :) (1) Ja i mój pies bardzo polecamy psi salonik :) Jesteśmy klientami saloniku juz... Kenzo Najlepszy z najlepszych ! (1) Nie ma chyba w Trójmieście i okolicach drugiego takiego miejsca, zarówno dla... Jowita Najlepszy psi groomer w Trójmieście! (1) Miejsce, w którym pasję i miłość do psów czuć od razu po przekroczeniu... Marta miło i profesjonalnie z miłością do psiaków (1) Mojego Czarusia ulubiony fryzjer XD zawsze "po" wygląda pięknie :) B Odpowiednie miejsce dla wymagających (1) Jestem osobą bardzo wymagającą i przykładającą wagę do szczegółów. Bardzo... Alicja Zadowolenie pieska (1) Już kilkakrotnie korzystałam z usług Psiego Saloniku. Ani razu nie było... Paulina Profesjonalny salon! (1) Jestem zachwycona tym jak salon zajmuje się psiakami. Mój Miłek jest pięknie... Kasia Fachowo i konkretnie (1) Byłam z Ottisem w Saloniku pod koniec kwietnia i wybieramy się na dniach... Dorota Wizyta w Saloniku (1) Polecam, byliśmy z pieskiem 20.03, bardzo miła obsługa, czuć zamiłowanie do... Krzysztof Dobrawa - opinia (1) Najlepsze miejsce gdzie psiak moze trafić! Ciepla,bardzo miła osoba z super... Dobrawa Polecam (3) Jestem bardzo zadowolony Gucio wygląda świetnie a do tego ma obcięte:... Wojtek