NIE MA NIE

Seksuolodzy Psycholodzy

Gdańsk, Antoniego Lendziona 3A/6

Magda - opinia (1) Polecam z całego serca, bardzo profesjonalnie podejście do drugiego człowiek,... Magda Kasia - opinia (1) Polecam miejsce i cały zespół. Przyjemne wnętrza, miła atmosfera. Poczułam... Kasia M.K. - opinia (1) Moja córka wraca do normalnego życia dzięki terapii u pani Klaudii Koźlak.... M.K.
Paulina - opinia (1) Magda i Kasia - moje mistrzynie i ratowniczki w trudnych momentach. Dziękuję... Paulina Maciej - opinia (1) Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta Maciej Anna B. - opinia (1) Świetny i profesjonalny zespół, znakomite podejście do człowieka. Dziękuję za... Anna B. Jarek - opinia (1) Bardzo polecam, fajne miejsce. Pani Klaudia robi super robotę w terapii... Jarek Anonim - opinia (1) Bardzo polecam. :) nie chce pisać nic więcej ale musi tu być przynajmniej 30... Anonim Katarzyna S. - opinia (1) Serdecznie polecam to miejsce- ciepłe, "z duszą". Pani przez telefon... Katarzyna S. Ania L. - opinia (2) Gorąco polecam Pani Magdę. Bardzo miła i otwarta osoba która pomoże... Ania L.